Atpakaļ uz sarakstu Printēt 10. Jun. 2022

"Rīgas satiksme" organizēs tiešsaistes pasākumu par projekta “Rīgas tramvaja infrastruktūras pielāgošana zemās grīdas tramvaja parametriem” ietvaros izstrādāto būvprojektu risinājumiem

Lai informētu plašāku sabiedrību par projekta “Rīgas tramvaja infrastruktūras pielāgošana zemās grīdas tramvaja parametriem” ietvaros izstrādāto 5. tramvaja maršruta posma no Slokas ielas un Jūrmalas gatves krustojuma līdz galapunktam “Iļģuciems” un 7. tramvaja maršruta posma no Centrāltirgus ielas līdz galapunktam “Ķengarags” būvprojektu risinājumiem, “Rīgas satiksme” organizēs tiešsaistes pasākumu, 17. jūnijā plkst. 11.00.

Pasākums norisināsies video konferences formātā "Zoom" vidē un tiks straumēts arī “Rīgas satiksmes” sociālā tīkla "Facebook" kontā.

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

20361862
Citi saziņas veidi