Atpakaļ uz sarakstu Printēt 17. Jun. 2013

"Rīgas satiksme" pieturvietās ievieš jaunu informēšanas sistēmu pasažieriem – QR kodus

"Rīgas satiksme" pieturvietās ievieš jaunu informēšanas sistēmu pasažieriem – QR kodus
"Rīgas satiksme" maršrutu sarakstos ievieš QR kodus un turpmāk ikviens pasažieris, aktivizējot QR kodu savā viedtālrunī, varēs redzēt tuvākos sabiedriskā transporta līdzekļu atiešanas laikus no attiecīgās pieturvietas, veikt maršruta plānošanu, atrast tuvāko e talona tirdzniecības vietu, kā arī uzrakstīt atsauksmi "Rīgas satiksmei".

QR kods ir divdimensionāls svītru kods, kas atvasināts no angļu valodas "Quick Response" – ātrā atbilde. Līdz 15.jūnijam "Rīgas satiksme" ir izvietojusi kustību sarakstus ar QR kodiem 640 pieturvietās. Pārējās pieturvietās jaunos sarakstus ar ietvertiem QR kodiem plānots izvietot pakāpeniski līdz 1.augustam.

"Rīgas satiksme" ikdienā apkalpo 80 sabiedriskā transporta maršrutus, izmantojot 1859 pieturvietas. Vidēji mēnesī "Rīgas satiksme" saņem 36 000 pasažieru jautājumus par sabiedriskā transporta pienākšanas un atiešanas laikiem, e talona tirdzniecības vietām, kā arī lūgumus palīdzēt maršruta plānošanā. Jaunie QR kodi palīdzēs pasažieriem pašiem ātri un ērti rast atbildes uz viņu interesējošiem jautājumiem ar sava viedtālruņa palīdzību.

QR kodu lietošana

QR kodu lietošana sabiedriskā transporta informācijas iegūšanai

Plašāku informāciju par "Rīgas satiksmes" piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos "twitter", "facebook", "draugiem.lv" vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.

20361862
Citi saziņas veidi