Atpakaļ uz sarakstu Printēt 21. Jun. 2022

“Rīgas satiksme” saņem Sudraba novērtējumu Ilgtspējas indeksā 2022

2022. gada 17. jūnijā Ilgtspējas indeksā “Rīgas satiksme” saņēma apliecinājumu par atbilstību SUDRABA kategorijai.

“Esmu gandarīta, ka esam atzinīgi novērtēti Ilgtspējas indeksā 2022 un esam ieguvuši Sudraba kategoriju. Mums kā pašvaldības kapitālsabiedrībai kopumā ir svarīgi savā darbībā ievērot labus korporatīvās pārvaldības principus. Tādēļ pastāvīgi izvērtējam un uzlabojam sniegto pakalpojumu kvalitāti, veidojam atklātu komunikāciju, kā arī mērķtiecīgi plānojam un vērtējam savas darbības ietekmi uz vidi un sabiedrību kopumā. Arī turpmāk īstenosim aktivitātes, lai veicinātu atbildīgas un ilgtspējīgas pārvaldības principu ieviešanu mūsu darbībā. Liels paldies ikvienam par ieguldīto darbu! Jau otrais sudraba novērtējums pēc kārtas liecina, ka “Rīgas satiksmes” pārvaldībā tiek ieguldīts liels, sistemātisks darbs,” uzsver “Rīgas satiksmes” valdes priekšsēdētāja Džineta Innusa. 

1

"Ilgtspējas indekss" ir atbilstoši starptautiskiem standartiem veidots vadības instruments, kas palīdz organizācijām novērtēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni piecās jomās – stratēģijā, tirgus attiecībās, darba vidē, vidē un vietējā kopienā. Minimālo Ilgtspējas indeksa slieksni šogad pārvarēja 78 organizācijas – uzņēmumi, valsts un pašvaldību iestādes u.c., no kurām katra piektā šajā novērtējumā piedalījās pirmo reizi.

Ilgtspējas indeksu jau 13 gadus pēc kārtas organizē “Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts” (InCSR).

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

20361862
Citi saziņas veidi