Atpakaļ uz sarakstu Printēt 16. Jun. 2023

“Rīgas satiksme” saņem Zelta novērtējumu Ilgtspējas indeksā 2023

"Rīgas satiksmei" zelta kategorijas godalga “Ilgtspējas indekss 2023”.

Ilgtspējas indekss dod iespēju mums paraudzīties uz savu līdzšinējo veikumu, novērtēt padarīto un izvirzīt jaunus mērķus arvien augstāku rezultātu sasniegšanai. Iepriekšējos gados bija dažādi izaicinājumi un iegūtais novērtējums dod mums pārliecību, ka uzsāktās pārmaiņas labas pārvaldības, vides, darba vides un citos būtiskos ilgtspējas aspektos ir novērtētas arī no ekspertu puses.

Šis novērtējums iedvesmo turpināt uzņemto kursu, nodrošināt un attīstīt ilgtspējīgāku sabiedriskā transporta pakalpojumu Rīgā!

RigasSatiksme.jpg

Ilgtspējas indekss ir starptautiski atzīts stratēģiskās vadības instruments, ko 2010. gadā izveidoja Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts ar mērķi nodrošināt iespēju dažādām organizācijām pēc starptautiski atzītas metodoloģijas.

Ilgtspējas indeksa jaunākie rezultāti liecina, ka izpratne par vides, sociālajiem un pārvaldības aspektiem Latvijas korporatīvajā vidē strauji palielinās, turklāt ne tikai komercsektorā un ne tikai dažādu regulējumu ietekmē. Arī tā dalībnieku rezultāti nemitīgi uzlabojas – šogad kādam no Ilgtspējas indeksa apbalvojumiem kvalificējās 81 organizācija. To kopējais sniegums ir vidēji 82,2%, kas ir par teju 3% augstāks nekā pērn.

 

 

20361862
Citi saziņas veidi