Atpakaļ uz sarakstu Printēt 2. Mar. 2022

“Rīgas satiksme” savā kolektīvā gatava uzņemt patvēruma meklētājus no Ukrainas

“Rīgas satiksme” ir gatava piedāvāt darbu patvēruma meklētājiem no Ukrainas – transportlīdzekļu tīrītāja, transportlīdzekļa vadītāja, autostāvvietu kontrolieru, u.c. vakancēs, saprotot, ka vienlaikus ir nepieciešamas izmaiņas normatīvajos aktos, lai Ukrainas valstspiederīgie varētu strādāt uzņēmumā.

Uzņēmumā pastāvīgi ir pieejamas brīvas darba vietas un uzņēmums labprāt piedāvātu darbu vairāk nekā 20 atvērtās vakancēs cilvēkiem, kuri devušies bēgļu gaitās no Ukrainas un varētu ierasties Latvijā. Vienlaikus “Rīgas satiksme” ir izvērtējusi savā rīcībā pieejamos resursus un var nodrošināt šiem cilvēkiem ne tikai darbu, bet arī īslaicīgu apmešanās vietu dienesta viesnīcā.

Valdes priekšsēdētāja Džineta Innusa: ”Ukrainā notiekošais karš ir prātam neapveramas šausmas un traģēdija. Apzinoties, ka ir svarīgs ne vien morāls un emocionāls atbalsts Ukrainas iedzīvotājiem, kuri turpina cīņu par savu valsti, bet arī praktisks tiem, kuri ir spiesti doties bēgļu gaitās, “Rīgas satiksme” var piedāvāt pastāvīgu darbu profesijās un amatos, kuros ir izteikts darbinieku trūkums. Tāpat mēs varam piedāvāt izmitināšanas iespējas dienesta viesnīcā, tādējādi palīdzot risināt arī mājokļa jautājumu, līdz brīdim, kad ir atrasti labāki risinājumi.”

“Rīgas satiksme” sekos līdzi izmaiņām Latvijas likumdošanā, cerot uz atbalstošām izmaiņām nodarbinātību regulējošos normatīvajos aktos, piemēram, nosacījumiem valsts valodas līmenim noteiktās profesiju grupās.

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

20361862
Citi saziņas veidi