Atpakaļ uz sarakstu Printēt 26. Mar. 2020

“Rīgas satiksme” veiks korekcijas sabiedriskā transporta kustības sarakstos atbilstoši pasažieru plūsmai

“Rīgas satiksme” informē, ka nepārtraukti monitorē situāciju un seko līdzi piepildījumam transporta līdzekļu salonā. Novērojumi liecina, ka pilnāks sabiedriskais transports vērojams atsevišķos rīta reisos, tādējādi atbilstoši situācijai tiks koriģēti sabiedriskā transporta kustības saraksti. Darba dienās kopējo sabiedriskā transporta izlaidumu plānots palielināt par 80 reisiem, īpaši palielinot rīta reisus, korekcijas tiks veiktas arī brīvdienu kustības sarakstos.

Sabiedriskā transporta kustības intervālus plānots izlīdzināt:

Autobusiem

2., 3., 24., 51. autobusa maršrutā darba dienās un brīvdienās

22.,25., 49., 52., 53. autobusa maršrutā darba dienās

Trolejbusiem

4., 15., 19.trolejbusa maršrutā darba dienās un brīvdienās

Tramvajiem

1.tramvaja maršrutā brīvdienās;

5., 7., 11.tramvaja maršrutā darba dienās un brīvdienās.

Izmaiņas kustības sarakstos plānots veikt arī atsevišķos minibusu un ekspresbusu maršrutos

Pasažieru plūsmas uzraudzību veic gan transporta līdzekļu vadītāji, gan dispečeri, gan arī kontrolieri un citi speciāli apmācīti darbinieki. Tāpat informācija tiek analizēta un saņemta arī no reģistrētajiem braucieniem un citiem tehniskajiem līdzekļiem.

Pasažieru plūsmas izmaiņas sabiedriskajā transportā darba dienās

26_Relīze.png

Lai mazinātu vīrusa COVID 19 izplatības risku, nepieciešama ikviena cilvēka iesaiste, tāpēc svarīgi, lai iedzīvotāji pēc iespējas mazāk sociāli kontaktētos un izmantotu sabiedrisko transportu ārkārtējās situācijas laikā tikai tad, ja nav citas alternatīvas. Lai mazinātu vīrusa COVID-19 izplatīšanos, uzņēmums aicina iedzīvotājus palikt mājās, pārvietoties kājām vai braukt ar velosipēdu.

“Rīgas satiksme” saka paldies ikvienam, kurš ievēro Latvijā noteikto ārkārtējo situāciju un pārvietojās pēc iespējas mazāk. Tāpat sakām lielu paldies visiem un īpaši medicīnas darbiniekiem, kuri pašaizliedzīgi strādā, lai mazinātu vīrusa tālāko izplatību, kā arī saviem darbiniekiem, kuri ikdienu godprātīgi turpina pildīt savus pienākumus un nodrošina sabiedriskā transporta pakalpojumus.

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtiet e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmantojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

20361862
Citi saziņas veidi