Atpakaļ uz sarakstu Printēt 12. Feb. 2020

“Rīgas satiksmē” viesojas 25 ēnas

Šodien, 12. februārī “Rīgas satiksmē” ieradās 25 skolēni, kuri plašāk iepazina dažādu profesiju darbinieku ikdienu. Pirmo reizi skolēniem bija iespēja ēnot arī uzņēmuma valdes priekšsēdētāju un valdes locekļus.

"Ēnu diena” sākās administrācijas ēkā ar prezentāciju par uzņēmumu un dažādām interaktīvām spēlēm, skolēnus iepazīstinot ar amatu daudzveidību uzņēmumā un pārbaudot viņu erudīciju. Pēc tam skolēni devās tuvāk iepazīt izvēlēto amatu ikdienas darbu. 

“Rīgas satiksme” saka paldies ikvienam skolēnam, kurš šogad izrādīja interesi par uzņēmumu un tā ikdienas darbu. Uzņēmums “Ēnu dienas” pasākumā piedalās jau devīto gadu pēc kārtas un vislielāko interesi skolēni izrādījuši par sabiedriskā transporta vadītāju un transporta biļešu kontrolieru ikdienas darbu.

Skolēniem šogad bija iespēja ēnot arī tādas vakances kā elektrotīklu dispečeri, elektroiekārtu kontakttīklu inženieri, drošības un kontroles direktora pienākumu izpildītāju un sabiedrisko attiecību speciālistu.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem biļešu veidiem, pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos “twitter” un “facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi