Atpakaļ uz sarakstu Printēt 21. Feb. 2020

“Rīgas satiksmes” mācību transportam jauns noformējums

Ar mērķi piesaistīt jaunus darbiniekus trolejbusa un tramvaja vadītāju amatos un citās profesijās “Rīgas satiksme” no 2020. gada februāra sāk noformēt mācību transportlīdzekļus jaunā izskatā. Šobrīd Rīgā apmācības TROL kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecības iegūšanai tiek veiktas ar vienu jaunā dizaina trolejbusu, bet tuvākajā laikā plānots noformēt arī vienu tramvaju un autobusu.

macibu_trolejbuss.jpg

Jaunā dizaina trolejbusa korpuss, saglabājot iepriekšējā mācību tramvaja stilu, krāsots dzeltenā tonī, apakšdaļā tas papildināts ar pelēku joslu. Trolejbusa sānos izvietots pamanāms transportlīdzekļa vadīšanas apmācību simbols – “M” burts sarkanā trijstūrī un uzraksts “Es mācos!”

Uz katra jaunā dizaina mācību transportlīdzekļa tiks izvietoti dažādi saukļi ar aicinājumu pievienoties “Rīgas satiksmes” komandai. Uz jau noformētā trolejbusa redzams sauklis: “Pievienojies “Rīgas satiksmes” kolektīvam arī Tu!”. Tam blakus norādīta kontaktinformācija par darba iespējām uzņēmumā – informatīvais tālrunis 20361862 un mājas lapas adrese www.rigassatiksme.lv.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” vakancēm, piedāvātajiem biļešu veidiem, pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos “twitter” un “facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi