Atpakaļ uz sarakstu Printēt 31. Jul. 2020

“Rīgas satiksmes” mājas lapā izveidota jauna sadaļa – Tirgus izpētes un cenu aptaujas

Lai veicinātu atklātu un caurspīdīgu līgumu slēgšanas un tirgus izpētes procesu, kā arī piesaistītu pēc iespējas plašāku pretendentu skaitu, “Rīgas satiksmes” mājas lapā www.rigassatiksme.lv   izveidota jauna sadaļa Tirgus izpētes un cenu aptaujas. 

“Rīgas satiksme” skaidro, ka minētajā sadaļā pieejama informācija par cenu aptaujām līgumiem, kurus plānots slēgt par kopējo summu līdz 42 000 eiro bez PVN pakalpojumiem un precēm līdz 170 000 eiro bez PVN būvdarbiem. Kā arī pieejama informācija par tirgus izpētēm atklātu iepirkumu procedūru dokumentācijas sagatavošanas procesā.

Aicinām ikvienu interesentu sekot līdzi sadaļā izvietotajai informācijai un iesniegt savus piedāvājumus, tādejādi paplašinot konkurenci un veicinot atklātu un caurspīdīgu līgumu slēgšanas un iepirkumu organizēšanas  procesu, nodrošinot pēc iespējas izdevīgāku piedāvājumu saņemšanu.

Lai pilnībā ieviestu IUB prasības “Iepirkumu vadlīnijas sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem”, kā arī noteikto kārtību tirgus izpētes veikšanai, slēdzot zemsliekšņa līgumus “Rīgas satiksme” būtiski mainījusi iepirkumu organizēšanas kārtību, samazinot līgumcenu sliekšņus, no kādiem tiek rīkotas atklātas iepirkumu procedūras. Minēto darbību rezultātā tiek nodrošināts caurspīdīgāks iepirkumu process, kā arī plašāks pretendentu loks.

Tirgus izpētes un cenu aptaujas_1.png

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi