Atpakaļ uz sarakstu Printēt 21. Jan. 2019

“Rīgas satiksmes” valde par neizpildītajiem līgumiem nosūtījusi pieprasījuma vēstules par kopējo summu 6,5 miljoni eiro

“Rīgas satiksmes” valde ir parakstījusi un nosūtījusi vēstules uzņēmumiem “Škoda Electric”, “Škoda Transportation” un “Solaris Bus & Coach”, kurās pieprasa atmaksāt līgumsodus par laicīgi nepiegādātajiem tramvajiem, trolejbusiem un autobusiem kopumā 6,5 miljonus eiro apjomā.

“Rīgas satiksme” atgādina, ka saskaņā ar noslēgtajiem sabiedriskā transporta iepirkuma līgumiem:

  1. no pasūtītajiem 20 zemās grīdas tramvajiem Rīgai nav piegādāti 13 zemās grīdas tramvaji, par ko kopējais līgumā paredzētais sods ir aprēķināts 2 183 265 eiro apjomā;
  2. no pasūtītajiem 100 trolejbusiem Rīgai nav piegādāti 45 trolejbusi, par ko kopējais līgumā paredzētais sods ir aprēķināts 3 411 706 eiro apjomā;
  3. par 140 autobusu piegādes kavējumiem kopējais līgumā paredzētais sods ir aprēķināts 941 797 eiro apjomā.

“Rīgas satiksme” ir pieprasījusi saskaņā ar līguma noteikumiem veikt aprēķināto soda sankciju samaksu uzņēmumam vēstulē norādītajos termiņos, kas nevienā no pieprasījuma vēstulēm nav garāks par 30 dienām.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes”piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter” un „facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi