Atpakaļ uz sarakstu Printēt 10. Jun. 2019

“Rīgas satiksmes” valdes informācija par notikumiem (3. jūnijs – 9. jūnijs)

Nedēļa pagāja darbos, kuru rezultātus redzēsim vēlāk. Par galveno notikumu ir uzskatāma RP SIA “Rīgas satiksme” tehnisko ekspertu vizīte Pilzenē un par finanšu jautājumiem atbildīgā valdes locekļa J. Švandera tikšanās 6. jūnijā ar “Česká spořitelna” a.s. pārstāvjiem par iespējamo sadarbību nākotnē. “Česká spořitelna” a.s. jau iepriekš ir sadarbojusies ar RP SIA “Rīgas satiksme”, finansējot transportlīdzekļu piegādes.  RP SIA “Rīgas satiksme” delegācijas darba vizīte Pilzenē noslēgsies 10. jūnijā.

Savukārt Rīgā notika intensīvs darbs pie ZAB “Evershed Shutherland Bitāns” izstrādāto dokumentu (Korporatīvās pārvaldības vadlīnijas, iepirkumu un risku politika utt.) izvērtēšana dažādās kapitālsabiedrības darba grupās. Liels paldies visiem RP SIA “Rīgas satiksme” darbiniekiem par ieguldījumu uzņēmuma nākotnē un ZAB “Evershed Shutherland Bitāns” vecākajam partnerim M. Vainovskim, kā arī viņa komandas ieinteresētībai un kompetencei. ZAB “Evershed Shutherland Bitāns” izstrādāto dokumentu projektus un to ieviešanas uzraudzības grafiku paredzēts apstiprināt RP SIA “Rīgas satiksme” valdes sēdē 14. jūnijā.

Valdes loceklis J.Meirāns 3. jūnijā tikās ar Satiksmes ministru Tāli Linkaiti, lai pārrunātu iespēju RP SIA “Rīgas Satiksme” nodrošināt atsevišķu Pierīgas maršrutu apkalpošanu, mikromobilitātes punktu attīstīšanu, kā arī citas aktualitātes. Puses vienojās turpināt sarunas par šo projektu tālāko virzību.

6. jūnijā notika vairāku RP SIA “Rīgas satiksme” dienestu tikšanās, kurā piedalījās valdes priekšsēdētājs Dr. iur. E. Saulītis, valdes locekļi J. Meirāns un A. Krūze, lai pārrunātu iespējas vairākus investīciju plānā paredzētos projektus realizēt ar saviem spēkiem. Tika pārrunātas arī iespējas pārskatīt iepriekšējos gados noslēgtajos līgumos ietvertos izcenojumus, veicot cenu korekcijas. Diemžēl tika arī konstatēts, ka RP SIA “Rīgas satiksme” ir ierobežotas iespējas veikt dažāda veida būvdarbus ar saviem spēkiem.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes”piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter” un „facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi