Atpakaļ uz sarakstu Printēt 13. Jan. 2021

1. un 11. tramvaja maršrutā kursēs trīs jauni zemās grīdas tramvaji

1. un 11. tramvaja maršrutā pasažieru pārvadājumi tiks nodrošināti ar trīs jauniem zemās grīdas tramvajiem. Savukārt līdz 2021. gada beigām “Rīgas satiksme” saņems vēl 17 jaunus tramvajus. No kopumā 20 jaunajiem zemās grīdas tramvajiem 15 būs trīs sekciju un 5 – četru sekciju tramvaji. Saņemot šos tramvajus, būs iespējams pilnībā nodrošināt zemās grīdas tramvajus 1. un 11. tramvaja maršrutā.

Līdz šim “Rīgas satiksmes” tramvaju parkā bija 169 tramvaju vagoni, no kuriem 26 ar zemo grīdu, taču pieņemot ekspluatācijā minētos trīs tramvajus zemās grīdas tramvaju skaits pieaudzis līdz 29. Vidējais tramvaju vecums ir 31,6 gadi, tādejādi patlaban esošais tramvaju parks ir krietni novecojis, turklāt veicot remontus arvien vairāk tramvajiem tiek konstatēti dažādi būtiski bojājumi, kā rezultātā šo tramvaju ekspluatācijas izmaksas arvien pieaug.

ZGT.png

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem biļešu veidiem, pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos “twitter” un “facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi