Atpakaļ uz sarakstu Printēt 25. Aug. 2010

100 % atlaides iegūšana tiem pasažieriem, kuriem nav izgatavots personalizētais e talons

"Rīgas satiksme" apstiprinājusi kārtību, kādā nestrādājošie galvaspilsētas pensionāri, 3. grupas redzes un dzirdes invalīdi un Černobiļas AES avārijas seku likvidētāji no šā gada 1.septembra bez maksas varēs izmantot sabiedrisko transportu.

Saskaņā ar Rīgas domes lēmumu atlaides ar 1. septembri pienāksies šādām pasažieru kategorijām:

1) Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā dzīvesvietu deklarējuši, nestrādājoši vecuma pensionāri līdz 75 gadu vecumam ;

2) Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā dzīvesvietu deklarējuši 3.grupas redzes un dzirdes invalīdi līdz 75 gadu vecumam;

3) Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā dzīvesvietu deklarējuši Černobiļas atomelektrostacijas (AES) avārijas seku likvidācijas dalībnieki līdz 75 gadu vecumam.

Ja personalizētais e talons nav izgatavots  sākot ar 1. septembri var doties uz Kādu no klientu apkalpošanas centriem (skatīt zemāk) līdzi ņemot:

1) Rīgā dzīvojošie, nestrādājošie vecuma pensionāri: personas apliecinošs dokuments (pase); pensionāra apliecība, var ņemt līdzi arī vienu fotogrāfiju (3*4), bet uz vietas fotografēšanās tiek veikta uz vietas bez maksas.

2) Rīgā dzīvojošie Černobiļas atomelektrostacijas (AES) avārijas seku likvidācijas dalībnieki: personas apliecinošs dokuments (pase); AES likvidatora apliecība; var ņemt līdzi arī vienu fotogrāfiju (3*4), bet uz vietas fotografēšanās tiek veikta bez maksas.;

3) Rīgā dzīvojošie 3.grupas redzes un dzirdes invalīdi: personas apliecinošs dokuments (pase); invalīda apliecība, ja invalīda apliecībā nav veikta atzīme par invaliditātes veidu, tad nepieciešama izziņa no ārsta, kas apliecina, ka pasažierim ir piešķirta 3. grupas redzes vai dzirdes invaliditāte; var ņemt līdzi arī vienu fotogrāfiju (3*4), bet uz vietas fotografēšanās tiek veikta bez maksas.

4) Rīgā dzīvojošiem priekšlaicīgā vecuma pensijā esošajiem pensionāriem jādodas uz Klientu apkalpošanas centriem līdzi ņemot: e talonu, personas apliecinošs dokuments (pase); pensionāra apliecība, nodokļu grāmatiņa vai izziņa no VSAA par to, ka par pensionāru netiek veiktas sociālās iemaksas (jeb par to, ka pensionārs nestrādā).

Izņēmums - laika posmā no 1.septembra līdz 1. novembrim izmantot sabiedrisko transportu bez maksas iepriekš minētie pasažieri varēs, uzrādot pensionāru, 3. grupas redzes un dzirdes invalīda vai Černobiļas AES avārijas seku likvidētāja apliecību.

Naudu par neizmantotajām biļetēm nestrādājošie pensionāri, 3. grupas redzes un dzirdes invalīdi un Černobiļas AES avārijas seku likvidētāji varēs saņemt atpakaļ viena gada laikā (līdz 2011.gada 1.septembrim) "Rīgas satiksmes" Klientu apkalpošanas centros, uzrādot personalizēto e talonu un personu apliecinošu dokumentu – pasi.

Klientu apkalpošanas centri (darba laiks: darba dienās no plkst.9.00-19.00, sestdienās no plkst.10.00-16.00, svētdienās slēgts):

1) Brīvības iela 191 (pie gaisa tilta);

2) Prāgas iela 1 (Autoostas ēka, ieeja no kanāla puses);

3) Kurzemes prospekts 137 (Imantas autobusu galapunkts);

4) Brīvības gatve 384b (trolejbusu galapunkts Šmerlī);

5) Vienības gatve 76b (iepretim bērnu slimnīcai).

Informācijai - atlaide sāks darboties pēc tās ielādes e talonā, iekāpjot sabiedriskā transporta līdzeklī būs jāreģistrē katrs brauciens, ja personalizētais e talons netiks izgatavots līdz 1. novembrim - šādu atlaidi izmantot NEVARĒS!

 

20361862
Citi saziņas veidi