Atpakaļ uz sarakstu Printēt 9. Aug. 2019

11. augustā triatlona sacensību laikā būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

„Rīgas satiksme” informē, ka, Triatlona federācijas rīkoto sacensību „Rīgas Triatlons 2019” dēļ, svētdien, 11. augustā, no kustības sākuma līdz aptuveni plkst. 17.00 tiks slēgta kustība Mūkusalas ielā no Bieķensalas ielas virzienā uz Akmens tiltu un pa nobrauktuvi no Akmens tilta uz Mūkusalas ielu līdz Akmeņu ielai, kā rezultātā tiks veiktas vairākas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.

10. maršruta autobusi – kursēs no galapunkta „Abrenes iela” pa maršrutu līdz Akmens tiltam, tālāk pa Akmens tiltu, Uzvaras bulvāri, Valguma ielu, Akmeņu ielu, Mūkusalas ielu un tālāk pa maršrutu. No Jaunmārupes autobusi kursēs pa maršrutu līdz Mūkusalas ielai, tālāk pa Mūkusalas ielu, Bieķensalas ielu, Jelgavas ielu, Akmeņu ielu, Valguma ielu, Uzvaras bulvāri, Akmens tiltu un tālāk pa maršrutu. Pieturvieta „Laivu iela”, „Mūkusala”, „Kīleveina grāvis” virzienā uz Rīgas pilsētas centru un pieturvieta „Nacionālā bibliotēka” (Mūkusalas ielā) abos braukšanas virzienos slēgta.

23. maršruta autobusi – kursēs no galapunkta „Abrenes iela” pa maršrutu līdz Akmens tiltam, tālāk pa Akmens tiltu, Uzvaras bulvāri, Valguma ielu, Akmeņu ielu un tālāk pa maršrutu. No Baložiem autobusi kursēs pa maršrutu līdz Akmeņu ielai, tālāk pa Akmeņu ielu, Valguma ielu, Uzvaras bulvāri, Akmens tiltu un tālāk pa maršrutu. Pieturvieta „Nacionālā bibliotēka” (Mūkusalas ielā) abos braukšanas virzienos slēgta.

26. maršruta autobusi – kursēs no galapunkta „Abrenes iela” pa maršrutu līdz Akmens tiltam, tālāk pa Akmens tiltu, Uzvaras bulvāri, Valguma ielu, Akmeņu ielu, Mūkusalas ielu un tālāk pa maršrutu. No Katlakalna autobusi kursēs pa maršrutu līdz Jelgavas ielai, tālāk pa Jelgavas ielu, Akmeņu ielu, Valguma ielu, Uzvaras bulvāri, Akmens tiltu un tālāk pa maršrutu. Pieturvieta „Laivu iela”, „Mūkusala”, „Kīleveina grāvis” virzienā uz Rīgas pilsētas centru un pieturvieta „Nacionālā bibliotēka” (Mūkusalas ielā) abos braukšanas virzienos slēgta.

27. maršruta trolejbusi – kursēs no galapunkta „Stacijas laukums” pa maršrutu līdz Akmens tiltam, tālāk pa Akmens tiltu, Uzvaras bulvāri, Valguma ielu, Akmeņu ielu, Mūkusalas ielu un tālāk pa maršrutu. No Ziepniekkalna trolejbusi kursēs pa maršrutu līdz Jelgavas ielai, tālāk pa Jelgavas ielu, Akmeņu ielu, Valguma ielu, Uzvaras bulvāri, Akmens tiltu un tālāk pa maršrutu. Pieturvieta „Laivu iela”, „Mūkusala”, „Kīleveina grāvis” virzienā uz Rīgas pilsētas centru un pieturvieta „Nacionālā bibliotēka” (Mūkusalas ielā) abos braukšanas virzienos slēgta.

Līdz ar iepriekš minēto, pēc plkst. 13:00 būs izmaiņas atsevišķiem trolejbusu reisiem, kuri brauc uz 2. trolejbusu parku.

Pasākumam beidzoties, tiks atjaunota sabiedriskā transporta kustība pa pamatmaršrutiem.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi