Atpakaļ uz sarakstu Printēt 14. Feb. 2023

11T autobuss patlaban turpinās kursēt pa izmainīto maršrutu

11T autobuss, līdz nākamajam rīkojumam, turpinās kursēt pa spēlfilmas “Harbin” filmēšanas darbu laikā izveidoto apvedceļu.

11T maršruta autobusi:

No Stacijas laukuma kursēs pa maršrutu līdz K.Barona ielai, tālāk pa K.Barona ielu, Bruņinieku ielu, Brīvības ielu un tālāk pa maršrutu uz Mežaparku. Apvedceļā autobusi apstāsies Bruņinieku ielā izvietotajās pieturās  “Tērbatas iela” un “Brīvības iela”(20. un 50. autobuss), kā arī Brīvības ielā pieturā “Matīsa iela” (3., 6., 9., 16., 21.autobuss). Virzienā no Stacijas laukuma netiks apkalpota pietura “Bērnu pasaule” (K.Barona ielā) un “Brīvības iela” (Matīsa ielā). 

No Mežaparka autobusi kursēs pa maršrutu līdz Brīvības ielai, tālāk pa Brīvības ielu, Stabu ielu, Krišjāņa Barona ielu un tālāk pa maršrutu uz Stacijas laukumu. Apvedceļā 11T autobuss apstāsies Stabu ielā pieturās  “Stabu iela” (20. un 50. autobuss) un tikai 11T. autobusam paredzētajā pagaidu pieturvietā “Tērbatas iela - pagaidu” Stabu ielā. Virzienā no Mežaparka netiks apkalpota pietura “Bērnu pasaule” (Matīsa ielā).

karte_15.02.23.png

Saziņai ar “Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties, izmantojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

 

 

 

20361862
Citi saziņas veidi