Atpakaļ uz sarakstu Printēt 18. Jun. 2019

23. un 24. jūnijā sabiedrisko transportu Rīgā varēs izmantot bez maksas, tiks nodrošināti papildu reisi

„Rīgas satiksme” informē, ka 23. un 24. jūnijā Rīgas sabiedriskais transports ir bez maksas, pirmssvētku un svētku dienās būs izmaiņas sabiedriskā transporta, autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbībā.

Sabiedriskais transports

Naktī no 23. uz 24. jūniju tiks organizēti papildu reisi sabiedriskajam transportam, apkalpojot pēc iespējas lielāko daļu pilsētas mikrorajonu un nodrošinot pasažieru nokļūšanu uz un no organizētajiem svētku pasākumiem. Papildu reisi tiks nodrošināti:

Naktī no 23. uz 24. jūniju, sākot no plkst. 0:00 līdz pasākuma „Līgosim krastmalā! Pirms simts gadiem Daugavmalā...” beigām visi sabiedriskā transporta maršruti, kas brauc pāri Akmens tiltam virzienā uz Pārdaugavu, apstāsies pieturvietā „Grēcinieku iela”.

Ekspresbusi, minibusi 24. jūnijā kursēs pēc svētdienām un brīvdienām paredzētā saraksta.

Nakts satiksmes maršruti tiks nodrošināti naktī no 21. uz 22. jūniju un no 22. uz 23. jūniju.

Biļetes

23. un 24. jūnijā Rīgas iedzīvotāji un pilsētas viesi autobusos, tramvajos, trolejbusos un minibusos (balti – zilā krāsojumā) varēs braukt bez maksas.

Klientu apkalpošanas centri

21. jūnijā visi klientu apkalpošanas centri strādās līdz plkst. 19:00, izņemot klientu apkalpošanas centru Brīvības ielā 49/53, tā darba laiks būs no plkst. 8:00 līdz plkst. 17:00.

Sestdien, 22. jūnijā, klientu apkalpošanas centri strādās no plkst. 10:00 līdz plkst. 16:00, izņemot klientu apkalpošanas centru Brīvības ielā 49/53, kas šajā dienā būs slēgts.

23. un 24. jūnijā visi klientu apkalpošanas centri būs slēgti.

Autostāvvietas

Svētku dienās, 23. un 24. jūnijā Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo „Rīgas satiksme”, varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes stāvvietu Krišjāņa Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama – tur par auto novietošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi