Atpakaļ uz sarakstu Printēt 23. Aug. 2023

26. un 27. augustā būs izmaiņas 13. autobusa, kā arī 18., 23. un 35. trolejbusa maršrutā

Marijas ielā, posmā no Merķeļa ielas līdz Elizabetes ielai no 26. augusta plkst. 00.10 līdz 27.augustam (ieskaitot) tiks slēgta satiksme, tāpēc būs izmaiņas 13. autobusa, kā arī 18., 23. un 35. trolejbusa maršrutā. Tāpat būs izmaiņas 16., 18., 22. un 23. trolejbusa maršrutā, kuri veic braucienus no un uz trolejbusa parkiem.

1.png

Autobusu maršruti

13. maršruta autobusi  virzienā uz Babītes staciju kursēs pa maršrutu līdz Marijas ielai, tālāk pa Marijas ielu, Elizabetes ielu, Satekles ielu, Merķeļa ielu un tālāk pa maršrutu.

Virzienā uz Preču 2 kursēs pa maršrutu līdz Marijas ielai, tālāk pa Marijas ielu, Satekles ielu, Dzirnavu ielu, Marijas ielu un tālāk pa maršrutu.

13 aut.png

Trolejbusu maršruti

18. un 23. maršruta trolejbusi virzienā uz centru kursē pa maršrutu līdz Marijas ielai, tālāk pa Marijas ielu, Elizabetes ielu un E.Birznieka Upīša ielu.

Virzienā no centra kursēs pa E.Birznieka-Upīša ielu, Dzirnavu ielu, Marijas ielu un tālāk pa maršrutu. Trolejbusa galapunkta pietura “Centrālā stacija” (Satekles ielā) slēgta, 18. un 23. trolejbusa galapunkta pietura būs 22. trolejbusa galapunkta pietura ‘’E.Birznieka-Upīša iela’’. 

35.maršruta trolejbusi virzienā uz Centrāltirgu kursē pa maršrutu līdz Marijas ielai, tālāk pa Marijas ielu, Elizabetes ielu, Satekles ielu, Marijas ielu un tālāk pa maršrutu.

Virzienā uz Mežciemu kursēs pa maršrutu līdz Satekles ielai, tālāk pa  Satekles ielu, Dzirnavu ielu, Marijas ielu un tālāk pa maršrutu.

Trolejbusu maršruti braucienos no parka un uz parku:

16. un 22. maršruta trolejbusi virzienā uz 1.trolejbusu parku (TP) kursēs pa maršrutu līdz A.Čaka ielai, tālāk pa A.Čaka ielu, Marijas ielu, Elizabetes ielu, Satekles ielu, Merķeļa ielu un tālāk pa maršrutu.

16. maršruta trolejbusi virzienā no 1.TP uz Pļavniekiem kursēs pa maršrutu līdz Raiņa bulvārim, tālāk pa Raiņa bulvāri, Kr.Barona ielu, Elizabetes ielu, Marijas ielu, A.Čaka ielu un tālāk pa maršrutu.

22. maršruta trolejbusi virzienā no 1.TP uz E.Birznieka Upīša ielu kursēs pa maršrutu līdz Raiņa bulvārim, tālāk pa Raiņa bulvāri, Kr.Barona ielu, Elizabetes ielu, E.Birznieka Upīša ielu.

18. un 23. maršruta trolejbusi virzienā uz 2.TP kursē pa maršrutu līdz Marijas ielai, tālāk pa Marijas ielu, Elizabetes ielu, Satekles ielu, Merķeļa ielu un tālāk pa maršrutu.

Pieturvietā ‘’Centrālā stacija’’ trolejbusi nepietur.

18., 23.maršruta trolejbusi virzienā no 2.TP uz Mežciemu un Purvciemu kursē pa maršrutu līdz Gogoļa ielai, tālāk pa Gogoļa ielu, Satekles ielu, Dzirnavu ielu, Marijas ielu un tālāk pa maršrutu.

18 un 23 trol.png

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “twitter”, “facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi