Atpakaļ uz sarakstu Printēt 5. Jan. 2011

Aizvadītajā gadā iedzīvotāji internetā aktīvi meklējuši informāciju par sabiedrisko transportu

"Rīgas satiksmes" interneta lapa www.rigassatiksme.lv 2010.gada laikā apmeklēta vairāk nekā 6 miljonus reižu. Kopumā ziņas par satiksmes jaunumiem, biļešu cenām un cita ar uzņēmuma darbību saistīta informācija aplūkota vairāk nekā 15 miljonus reižu, bet sabiedriskā transporta maršrutu saraksti aplūkoti vairāk nekā 41 miljonu reižu.

Vislielākā apmeklētāju aktivitāte novērota pirmajā skolas dienā, 1.septembrī, kad "Rīgas satiksmes"mājas lapa aplūkota vairāk nekā 28 000 reižu, 18.novembrī veikti 27 000 skatījumi, savukārt 10.decembrī, kad Rīgu pārsteidza ievērojams sniega daudzums, mājas lapu apmeklējuši 24 000 interneta lietotāju.

Īpaši aktīvi interneta lietotāji bijuši arī 23.jūnijā, kad Rīga gatavojās Jāņu svinībām, kā arī 1.jūnijā, kad tika ieviestas vairākas izmaiņas maršrutos un pirmajā reisā devās jaunais zemās grīdas tramvajs.

Savukārt, vismazākā pasažieru aktivitāte internetā novērota vasarā – jūlija svētdienās un pēcjāņu dienā, 25.jūnijā, kad mājas lapa skatīta ap 10 000 reižu. Vidēji "Rīgas satiksmes" interneta lapu katru dienu aplūko ap 18 000 interneta lietotāju.

Visvairāk "Rīgas satiksmes" mājas lapas apmeklētāji interesējas par sabiedriskā transporta maršrutu kustības sarakstiem. Otrajā vietā ir informācija par biļešu cenām un to veidiem, kā arī informācija par e-talonu.

Gada laikā visvairāk skatīta ir jaunākā informācija par satiksmes ierobežojumiem Rīgas svētku laikā un jauniem biļešu veidiem.

Par sabiedrisko transportu Rīgā aktīvi interesējušies arī pilsētas viesi – visvairāk informācija meklēta no Zviedrijas, Somijas, Lietuvas, Vācijas, Lielbritānijas, Krievijas un Igaunijas.

"Rīgas satiksmes" interneta lapā iespējams uzzināt visu aktuālo informāciju gan par uzņēmumu, gan sabiedriskā transporta kustību Rīgas pilsētā, maršrutiem un kursēšanas laikiem, kā arī rast informāciju par biļetēm. Plašāku informāciju par "Rīgas satiksmes" piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt arī pa bezmaksas tālruni 80001919.

20361862
Citi saziņas veidi