Atpakaļ uz sarakstu Printēt 13. Dec. 2010

Biļešu automātos varēs norēķināties tikai ar banku maksājumu kartēm

Lai pasargātu iedzīvotājus no neērtībām, kas saistītas ar skaidras naudas atlikuma saņemšanu, no otrdienas, 14.decembra biļešu automātos varēs norēķināties tikai ar banku maksājumu kartēm. Šāds lēmums pieņemts tamdēļ, ka decembra pirmajās nedēļās jau ir fiksēti 53 gadījumi, kad nelikumīgu darbību rezultātā biļešu automāti tiek bojāti un klienti nesaņem skaidras naudas atlikumu.

Nelikumīgas darbības, kas saistītas ar skaidru naudu, jau ilgāku laiku pastāv arī Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietās, kuras apsaimnieko Rīgas satiksme. Lai atrisinātu šo situāciju, "Rīgas satiksme" plāno nākotnē atteikties un skaidras naudas norēķiniem autostāvvietās un ir uzdevusi meitas uzņēmumam "Rīgas karte", kas ikdienā uzstāda un apkalpo biļešu automātus, rast risinājumu situācijas uzlabošanai arī e-talona tirdzniecības biļešu automātos.

Patlaban Rīgā kopumā darbojas 30 biļešu automāti, kas uzstādīti vietās, kur ir liela pasažieru plūsma, kā arī sabiedriskā transporta pieturvietās.

Atgādinām, ka e-talonus var iegādāties ne tikai biļešu automātos, bet arī "Rīgas satiksme" biļešu pārdošanas vietās, kā arī "Latvijas Pasta" nodaļās, "Narvesen", "Plus Punkts", "Preses apvienība" un citās biļešu tirdzniecības vietās.

Tāpat personalizēto e-talonu lietotāji biļetes var iegādāties e-talona interneta veikalā. Lai to izdarītu, uz e-pastu: etalons@rigassatiksme.lv jānosūta pieteikums, kurā jānorāda e-talona lietotāja vārds, uzvārds, e-talona numurs un e-pasts. Vienas darba dienas laikā uz pieteikumā norādīto e-pastu tiks nosūtīta piekļuves parole interneta veikalam. Saņemtā piekļuves parole un e-pasts būs jāievada adresē: http://etalons.rigassatiksme.lv/lv/sakums/.

Plašāku informāciju par e-talonu un tā iegādi var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.

20361862
Citi saziņas veidi