Atpakaļ uz sarakstu Printēt 2. Aug. 2010

Ceturtā daļa "Rīgas satiksmes" mājas lapas apmeklētāju seko līdzi jaunumiem arī mobilajā tālrunī

Iespēju sekot līdzi "Rīgas satiksmes" maršrutu kustības sarakstiem un maršrutu meklēšanu ar mobilā tālruņa palīdzību izmanto teju ceturtā daļa "Rīgas satiksmes" interneta mājas lapas apmeklētāju, liecina www.rigassatiksme.lv veiktā aptauja. 

Aptaujas rezultāti liecina, ka 17% aptaujas dalībnieku šo iespēju izmanto regulāri, savukārt 8% ar mobilā tālruņa palīdzību satiksmes jaunumiem seko dažreiz.

Tikai 12% aptaujas dalībnieku nebija informēti par šādu iespēju, bet 63% respondentu atzina, ka dod priekšroku citiem informācijas ieguves veidiem. Aptaujā kopumā piedalījās vairāk nekā 3000 "Rīgas satiksmes" interneta lapas apmeklēju.

Iespēju aplūkot maršrutu kustības sarakstus mobilajā tālrunī "Rīgas satiksme" interneta vietne http://saraksti.rigassatiksme.lv/wap piedāvā jau kopš 2008.gada janvāra.

Jūlijā "Rīgas satiksmes" interneta lapa apmeklēta 454 717 reizes, bet informācija par sabiedriskā transporta aktualitātēm Rīgā skatīta vairāk nekā miljons reižu. Savukārt informācija par sabiedriskā transporta maršrutu sarakstiem meklēta vairāk nekā trīs miljonus reižu.

"Rīgas satiksmes" interneta lapā iespējams uzzināt visu aktuālo informāciju gan par uzņēmumu, gan sabiedriskā transporta kustību Rīgas pilsētā, maršrutu izmaiņām un sabiedriskā transporta kustības laikiem, kā arī rast informāciju par biļešu veidiem.

20361862
Citi saziņas veidi