Atpakaļ uz sarakstu Printēt 5. Jan. 2011

E talonu tagad var iegādāties arī "Pasažieru vilciena" Rīgas kasēs

No 2011. gada 1. janvāra "Pasažieru vilciena" Rīgas biļešu kasēs ir iespējams iegādāties un papildināt e talonus braukšanai Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā.

E-talonu iespējams iegādāties un papildināt sekojošās "Pasažieru vilciena" kasēs: Rīga Pasažieru, Zasulauks, Zolitūde, Imanta, Torņakalns, BA Turība, Tīraine, Vagonu parks, Jāņavārti, Šķirotava, Zemitāni, Brasa, Sarkandaugava, Mangaļi un Ziemeļblāzma. Tiek plānots, ka janvāra vidū e talona tirdzniecība tiks uzsākta arī Jelgavas, Olaines un Ogres stacijās.

Atgādinām, ka e talonus var iegādāties un papildināt visās "Rīgas satiksmes" biļešu pārdošanas vietās, biļešu pārdošanas automātos, kā arī "Latvijas Pasta" Rīgas nodaļās, "Narvesen", "Plus Punkts", "Preses apvienība" un citās biļešu tirdzniecības vietās.

Tāpat personalizēto e talonu lietotāji biļetes var iegādāties e-talona interneta veikalā. Lai to izdarītu, uz e-pastu: etalons@rigassatiksme.lv jānosūta pieteikums, kurā jānorāda e talona lietotāja vārds, uzvārds, e talona numurs un e-pasts. Vienas darba dienas laikā uz pieteikumā norādīto e-pastu tiks nosūtīta piekļuves parole interneta veikalam. Saņemtā piekļuves parole un e-pasts būs jāievada adresē: http://etalons.rigassatiksme.lv/lv/sakums/.

Plašāku informāciju par e talonu un tā iegādi var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.

20361862
Citi saziņas veidi