Atpakaļ uz sarakstu Printēt 1. Mar. 2010

Informācija medijiem: par pensionāriem, kuri lieto 100 % atlaidi sabiedriskajā transportā

Lūdzam informēt, ja pie Jums ar jautājumiem vēršas Rīgas iedzīvotāji – pensionāri, kuri sasnieguši 75 gadu vecumu, ar jautājumiem par e talona lietošanu.

Mēs būtu pateicīgi, ja ar Jūsu palīdzību mēs varētu sniegt papildu skaidrojumu pensionāriem - viņiem tiek lūgts martā iegriezties kādā no sabiedriskā transporta galapunktiem un veikt beztermiņa biļetes ielādi e talonā. Tādēļ pastāv iespēja, ka radīsies konkrēti jautājumi un kuriem nepieciešamas konkrētas atbildes.

Pirms gada, personalizācijas ietvaros iedzīvotāji aizpildīja anketas, nodeva tās "Rīgas satiksmei" un pa pastu saņēma savus personalizētos e talonus. Vēstulē, kas bija pievienota e talonam, bija norādīts konkrēts februāra, marta vai aprīļa mēneša datums, līdz kuram jāatjauno statuss. Minētais datums redzams arī karšu lasītājā brīdī, kad tam tiek pielikts e talons.

Lūdzam pensionārus, kuri sabiedrisko transportu izmanto bez maksas, ja ir iespēja, ierasties kādā no sabiedriskā transporta galapunktiem laikā no plkst. 7.00 līdz 20.00 vai kādā no biļešu pārdošanas vietām pilsētā. Lielākajai daļai pensionāru būtu vēlams ierasties līdz 10. martam.

Līdzi jāņem e talons un personu apliecinošs dokuments.

Bezmaksas biļeti e talonā iespējams ielādēt sabiedriskā transporta galapunktos un "Rīgas satiksmes" biļešu tirdzniecības vietās no 25. februāra.

20361862
Citi saziņas veidi