Atpakaļ uz sarakstu Printēt 2. Mar. 2009

Klientu ievērībai! No 3. marta maksas autostāvvietas darbosies sešos ielu posmos Vecrīgā.

No otrdienas, 3. marta par auto novietošanu Vecrīgā varēs maksāt 6 ielu posmos Grēcinieku ielā, Kungu, Smilšu Zirgu, Vaļņu un Jēkaba ielās. Apmaksas iespējas šajos ielu posmos, kā iepriekš minēts – maksājot ar īsziņu, vai iedzīvotājiem – iegādājoties iedzīvotāja karti.

Rīgas pilsētas pašvaldības maksas autostāvvietu izmantošanas tarifs Vecrīgas teritorijā – Ls 5 par pirmo stundu un Ls 8 – par katru nākamo lietošanas stundu, darbalaiks – katru dienu no plkst. 6.00 līdz plkst. 24.00. Vecrīgas iedzīvotāji, ja viņu dzīvesvietas adrese sakrīt ar transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā minēto adresi, var vērsties RP SIA "Rīgas satiksme" ar iesniegumu iedzīvotāja kartes saņemšanai. Iedzīvotāja karte automobiļa novietošanai Vecrīgā maksās Ls 60 mēnesī.Ā 

Maksas autostāvvietu lietošanas kārtība (saistošo noteikumu 5.1.2. punkts) paredz, ka klients pēc transportlīdzekļa novietošanas maksas autostāvvietā var izvēlēties kādu no šajos saistošajos noteikumos noteiktajiem maksas autostāvvietas lietošanas apmaksas veidiem. Savukārt, saistošo noteikumu 5.1.4. punktā noteikts, ka izmantojot SMS apmaksas pakalpojumu kā norēķinu par maksas autostāvvietas lietošanu, maksas autostāvvietas lietotājam ir pienākums pēc transportlīdzekļa novietošanas maksas autostāvvietā nosūtīt īsziņu par stāvvietas lietošanas apmaksas uzsākšanu, norādot transportlīdzekļa numuru un tarifu zonu, kā arī, izbraucot no maksas autostāvvietas, nosūtīt īsziņu par stāvvietas lietošanas apmaksas izbeigšanu, norādot transportlīdzekļa numuru. Ja norēķins tiek veikts, izmantojot SMS apmaksas pakalpojumu, maksas autostāvvietas lietotāja transportlīdzeklim jābūt aprīkotam ar speciālu SMS apmaksas sistēmas lietotāja atpazīšanas zīmi - uzlīmi, kas uzlīmējama redzamā vietā uz transportlīdzekļa priekšējā stikla.

20361862
Citi saziņas veidi