Atpakaļ uz sarakstu Printēt 13. Mar. 2020

No šodienas, 13.marta iekāpšana vai izkāpšana trolejbusos un autobusos tiek organizēta tikai pa vidējām un aizmugures durvīm

“Rīgas satiksme” informē, ka no šodienas, 13.marta, līdz nākamajam rīkojumam, pasažieru iekāpšana vai izkāpšana trolejbusos un autobusos netiek organizēta pa priekšējām durvīm, kā arī tiek pārtraukta biļešu tirdzniecība pie vadītāja.

Lai mazinātu COVID-19 izplatības risku un pasargātu transporta līdzekļa vadītājus, “Rīgas satiksme”  norobežo vadītāju zonu, kā arī pārtrauc biļešu iegādi pie vadītāja. Aicinām pasažierus braukšanas biļetes iegādāties iepriekšpārdošanā vairāk nekā 400 tirdzniecības vietās. Iekāpšana un izkāpšana transporta līdzeklī notiek tikai pa vidējām un aizmugurējām durvīm.

Tādējādi uz laiku, līdz nākamajam rīkojumam, tiek apturēts projekts, kura laikā pasažieru iekāpšana tika organizēta tikai pa priekšējām durvīm: 1., 13. trolejbusa, kā arī 10., 20., 28., 34., 35., 43., 47., 54. un 60.autobusa maršrutā. Arī minētajos maršrutos pasažieru iekāpšana un izkāpšana tiks organizēta tikai pa vidējām un aizmugures durvīm.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem biļešu veidiem, pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos “twitter” un “facebook”.

 

20361862
Citi saziņas veidi