Atpakaļ uz sarakstu Printēt 28. Oct. 2010

No 1. novembra e talons arī diviem braucieniem

"Rīgas satiksme" paplašina biļešu klāstu, un no 1. novembra visās e talona mazumtirdzniecības vietās, kā arī biļešu automātos būs pieejama jauna biļete, kas paredzēta diviem braucieniem. Tāpat no 1. novembra tiek piešķirta "Rīgas satiksmes" noteiktā 50% atlaide četru braucienu biļetei skolēniem un studentiem.

Divu braucienu biļetes pilnā cena būs Ls 1, un to būs iespējams iegādāties gan zilajos e talonos, gan dzeltenajos e talonos. Divu braucienu biļete būs pieejama arī skolēniem un studentiem ar "Rīgas satiksmes" noteikto atlaidi 50%, tādējādi tās cena būs Ls 0.50, un tā būs ielādējama personalizētajos e talonos. Biļete būs derīga visos transporta veidos un maršrutos un izmantojama viena gada laikā no iegādes brīža.

No 1. novembra tiek piešķirta arī "Rīgas satiksmes" noteiktā 50 % atlaide skolēniem un studentiem četru braucienu biļetei, tādējādi tās cena iepriekšminētām kategorijām būs Ls 1.

Biļete diviem braucieniem tika izveidota, balstoties uz klientu vēlmēm un atsauksmēm, jo daļa pasažieru sabiedrisko transportu izmanto veicot turp un atpakaļ braucienus. "Rīgas satiksme" cer, ka, paplašinot biļešu klāstu, būs vēl vairāk iespēju katram sabiedriskā transporta lietotājam atrast sev izdevīgāko un piemērotāko biļetes veidu.

Plašāka informācija par e talonu veidiem un to iegādi interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.

80001919
Citi saziņas veidi