Atpakaļ uz sarakstu Printēt 27. Nov. 2009

Par atlaides saņemšanu Rīgas pašvaldības mākslas, mūzikas un sporta skolu, kā arī pirmsskolas un interešu izglītības iestāžu pedagogiem.

Ņemot vērā to, ka atlaide braukšanai sabiedriskajā transportā Rīgas pašvaldības mākslas, mūzikas, sporta skolu, kā arī pirmsskolas un interešu izglītības iestāžu pedagogiem tiks piešķirta saskaņā ar Rīgas domes lēmumu, kuru plānots pieņemt 1. decembra domes sēdē, pedagogi tiek aicināti atlaides saņemšanai pieteikties pēc minētā lēmuma pieņemšanas 1. decembra pēcpusdienā. Par to, no cikiem iespējams pieteikties atlaides saņemšanai, lūdzam interesēties, zvanot uz "Rīgas satiksmes" informatīvo tālruni 80001919.

Kā var pieteikties atlaidei

Lai pieteiktos pašvaldības piešķirtajai 50 % atlaidei viena maršruta mēneša abonementa biļetēm darba dienām, pedagogam jābūt personalizētā e-talona lietotājam un jādodas uz kādu no RP SIA "Rīgas satiksmes" Klientu apkalpošanas centriem līdzi ņemot izziņu no darba vietas un personu apliecinošu dokumentu.

Ja personalizētā e-talona nav, to iespējams izgatavot jebkurā Klientu apkalpošanas centrā uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Klientu apkalpošanas centru adreses

RP SIA "Rīgas satiksmes" Klientu apkalpošanas centri atrodas: Prāgas ielā 1 (Rīgas Starptautiskā autoosta), Kurzemes prospektā 137, Brīvības ielā 191, Brīvības ielā 384 b (4. un 16. trolejbusu galastacija Šmerlis) un Vienības gatvē 76 b. Darba laiks: darba dienās no 9:00 līdz 19:00, sestdienās no 10:00 līdz 16:00.

Kur var iegādāties biļetes ar atlaidi

Biļetes ar piešķirto atlaidi var iegādāties visās RP SIA "Rīgas satiksmes" tirdzniecības vietās, mazumtirdzniecības vietās, kuras apzīmētas ar e-talona logo, kā arī biļešu automātos un e-talona interneta veikalā.

Plašāku informāciju iespējams uzzināt zvanot uz bezmaksas informācijas tālruni 80001919.

 

 

20361862
Citi saziņas veidi