Atpakaļ uz sarakstu Printēt 2. Jun. 2010

Pasažieri aktīvi izmanto iespēju sekot satiksmes jaunumiem internetā

"Rīgas satiksmes" apkopotā informācija liecina, ka iedzīvotāji aktīvi izmanto iespējas uzzināt satiksmes jaunumus internetā – maijā vien interneta lapa www.rigassatiksme.lv apmeklēta gandrīz 500 000 reižu, bet informācija par satiksmes jaunumiem un transporta kustības maršrutu sarakstiem skatīta teju 3 miljonus reižu.

Kā liecina "Rīgas satiksmes" mājas lapā veiktās aptaujas rezultāti – no 1000 apmeklētājiem 9% "Rīgas satiksmes" interneta lapu apmeklē katru dienu, 31% lietotāju to dara vairākas reizes nedēļā, savukārt 34% - vairākas reizes mēnesī. Retāk nekā reizi mēnesī "Rīgas satiksmes" mājas lapu aplūko 26%.

Pieprasītākais pakalpojums "Rīgas satiksmes" interneta lapā ir maršrutu sarakstu aplūkošana. Katru dienu autobusu, trolejbusu un tramvaju kustības saraksti tiek skatīti aptuveni 100 000 reižu. Visvairāk tiek meklēti autobusu kustības saraksti.

Iedzīvotāju vidū populāra ir arī satiksmes jaunumu aplūkošana, kā arī informācija par biļešu veidiem un to cenām.

Drīzumā "Rīgas satiksmes" interneta lapā ikkatrs interesents varēs balsot par labāko darbu bērnu zīmējumu konkursā, kas tiks izvēlēts e-talona jaunajam dizainam.

"Rīgas satiksmes" interneta lapā iespējams uzzināt visu aktuālo informāciju gan par uzņēmumu, gan sabiedriskā transporta kustību Rīgas pilsētā, maršrutu izmaiņām un sabiedriskā transporta kustības laikiem, kā arī rast informāciju par biļešu veidiem.

20361862
Citi saziņas veidi