Atpakaļ uz sarakstu Printēt 4. Oct. 2010

Pasažieri sabiedrisko transportu lielākoties izmanto garākiem braucieniem

Lielākā daļa sabiedriskā transporta pasažieru ikdienā mēro vismaz pusi no maršruta vai gandrīz visu maršrutu, liecina "Rīgas satiksmes" interneta lapā veiktā aptauja.

41% respondentu atzīst, ka parasti sabiedriskajā transportā mēro gandrīz visu maršrutu, savukārt pusi maršruta brauc ceturtā daļa jeb 25%.

Ievērojami mazāk pasažieru, 15%, brauc vairāk nekā piecas pieturas, bet 12% sabiedrisko transportu lieto divu līdz piecu pieturu garumā.

5% "Rīgas satiksmes" mājas lapas aptaujas respondentu atzina, ka viņu maršruti lielākoties ir mainīgi, bet tikai 2% ikdienā ar sabiedrisko transportu pārvietojas tikai vienu pieturu.

"Rīgas satiksmes" interneta lapa septembrī apmeklēta vairāk nekā 600 000 reižu, bet informācija par satiksmes jaunumiem meklēta vairāk nekā pusotru miljonu reižu.

Īpaši aktīvi septembrī skatīti sabiedriskā transporta maršrutu saraksti lapā http://saraksti.rigassatiksme.lv – informācija par sabiedriskā transporta kursēšanas laikiem meklēta četrus miljonus reižu.

Rīgas satiksmes interneta lapā iespējams uzzināt visu aktuālo informāciju gan par uzņēmumu, gan sabiedriskā transporta kustību Rīgas pilsētā, maršrutiem un kustību laikiem, kā arī rast informāciju par biļetēm.

20361862
Citi saziņas veidi