Atpakaļ uz sarakstu Printēt 8. Nov. 2010

Piektā daļa sabiedriskā transporta pasažieru aktīvi lieto biļešu automātus

Aptuveni piektā daļa Rīgas sabiedriskā transporta pasažieru izmanto biļešu automātu pakalpojumus, liecina "Rīgas satiksmes" interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv veiktā aptauja.

Tostarp 7 % respondentu atzina, ka biļešu automātus lieto galvenokārt tādēļ, ka tas ir ērts veids, kā norēķināties par pakalpojumu, bet 2% respondentu tādēļ, ka tie atrodas viņiem izdevīgā vietā. 11 % respondentu no pasažieriem, kuri pērk biļetes automātos, uzsvēra, ka vēlas, lai to skaits Rīgā palielinātos.

Tomēr pagaidām lielākā daļa pasažieru (80%) priekšroku dod biļešu iegādei biļešu tirdzniecības vietās un internetā.

Aptaujā kopumā piedalījās vairāk nekā 1200 "Rīgas satiksmes" interneta lapas apmeklētāju, un tā tika veikta šī gada oktobrī.

"Rīgas satiksmes" interneta lapa oktobrī apmeklēta vairāk nekā 560 000 reižu, bet informācija par satiksmes jaunumiem meklēta vairāk nekā miljons reižu.

Savukārt informācija par sabiedriskā transporta kursēšanas laikiem lapā http://saraksti.rigassatiksme.lv meklēta gandrīz četrus miljonus reižu.

"Rīgas satiksmes" interneta lapā iespējams uzzināt visu aktuālo informāciju gan par uzņēmumu, gan sabiedriskā transporta kustību Rīgas pilsētā, maršrutiem un kursēšanas laikiem, kā arī rast informāciju par biļetēm.

20361862
Citi saziņas veidi