Atpakaļ uz sarakstu Printēt 10. Oct. 2010

Populārākais informācijas avots par transportlīdzekļu kustības sarakstiem – internets

Populārākais informācijas avots par sabiedriskā transporta kustības sarakstiem ir internets, liecina "Rīgas satiksmes" interneta lapā veiktā klientu aptauja. Maršrutu sarakstiem ar interneta palīdzību līdzi seko 76% aptaujas dalībnieku.

10 % aptaujas dalībnieku informāciju par transportlīdzekļu kustības sarakstiem gūst sabiedriskā transporta pieturvietās. 4% aplūko maršrutu sarakstus mobilajā tālrunī, savukārt 2% tos ir pierakstījuši blociņā. Tikpat izvēlas gūt informāciju, zvanot uz "Rīgas satiksmes" bezmaksas informācijas tālruni 80001919.

Tikai 6% respondentu atzīst, ka nemēdz sekot līdzi transportlīdzekļu kustības sarakstiem.

Kopumā aptaujā piedalījās vairāk nekā 2000 "Rīgas satiksmes" interneta lapas apmeklētāju.

Maršrutu sarakstu popularitāti internetā apstiprina arī "Rīgas satiksmes" mājas lapas statistika – augustā sabiedriskā transporta saraksti skatīti gandrīz vairāk nekā miljonus reižu, bet lapa http://saraksti.rigassatiksme.lv/  apmeklēta 518 361 reizes.

Tikai nedaudz mazāk augustā skatīta informācija par sabiedriskā transporta aktualitātēm interneta lapā www.rigassatiksme.lv. Tā pagājušā mēneša laikā apmeklēta  501 697 reizes.

Savukārt, 1. septembrī "Rīgas satiksmes" interneta lapā sasniegts šāgada lielākais apmeklējums – 28 287 apmeklējumi, bet informācija par satiksmes jaunumiem, tostarp maršrutu sarakstu izmaiņām un atlaižu statusa aktualitātēm, skatīta 90 488 reizes.

Īpaši aktīvi 1. septembrī aplūkota informācija par sabiedriskā transporta kustības laikiem lapā http://saraksti.rigassatiksme.lv. Tur dienas laikā veikti 191 712 skatījumi.

"Rīgas satiksmes" interneta lapā iespējams uzzināt visu aktuālo informāciju gan par uzņēmumu, gan sabiedriskā transporta kustību Rīgas pilsētā, maršrutu izmaiņām un kustības laikiem, kā arī rast informāciju par biļešu veidiem.

20361862
Citi saziņas veidi