Atpakaļ uz sarakstu Printēt 26. Dec. 2010

Sakarā ar ūdensvada avāriju noteiktas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

Sakarā ar ūdensvada avāriju Uzvaras bulvāra un Kuģu ielas krustojumā no 2010.gada 26.decembra līdz avārijas seku likvidācijas brīdim notiktas izmaiņas sabiedriskā transportā kustībā.

2. un 4. maršruta tramvaji no galapunktiem Tapešu iela un Imanta kursēs pa maršrutu līdz Uzvaras bulvārim, tālāk pa O.Vācieša ielu, F.Brīvzemnieka ielu, Vienības gatvi līdz apgriešanās lokam Tipogrāfijas ielā (līdz bijušam 4.tramvaju depo) un atpakaļ. Ne 2., ne 4. maršruta tramvaji uz centru nekursēs.

5. maršruta tramvaji kursēs no 13.janvāra ielas līdz galapunktam Mīlgrāvis un atpakaļ līdz 13.janvāra ielai. 5. maršruta tramvaji uz un no galapunkta Iļģuciems nekursēs.

10. maršruta tramvaji kursēs pa maršrutu līdz Uzvaras bulvārim, tālāk pa Slokas ielu, Dagmāras ielu, Lilijas ielu līdz 5. maršruta tramvaja galapunktam Iļģuciems un atpakaļ uz galapunktu Bišumuiža. 10.maršruta tramvaji uz centru nekursēs.

Organizēts speciāls BEZMAKSAS autobusu maršruts Centrāltirgus - Āgenskalna tirgus. Autobusi kursēs ar 10 minūšu intervālu no tramvaju pieturvietas Centrāltirgus pa Centrāltirgus ielu, 11.novembra krastmalu, Akmens tiltu, Uzvaras bulvāri, Bāriņu ielu līdz pieturvietai Āgenskalna tirgus. Uz centru autobusi kursēs pa Bāriņu ielu, Uzvaras bulvāri, Akmens tiltu, 11.novembra krastmalu, 13.janvāra ielu, Prāgas ielu.

Pasažieri, kuriem iegādātas mēneša braukšanas biļetes 2., 4., 5. un 10. tramvaju maršrutam vai visiem tramvaju maršrutiem, var tās izmantot paralēlajos trolejbusu un autobusu maršrutos, braucienu nereģistrējot. Pārējiem pasažieriem norēķinu kārtība saglabājas nemainīga.

Trolejbusu un autobusu kustība virzienā uz Pārdaugavu nav mainīta, savukārt virzienā uz centru ir slēgta pieturvieta Kuģu iela, tādēļ trolejbusi un autobusi to apbrauks pa Valguma ielu, tālāk nogriežoties uz Akmens tiltu.

Aicinām pasažierus būt iecietīgiem un sekot līdzi turpmākajai informācijai.

 

20361862
Citi saziņas veidi