Atpakaļ uz sarakstu Printēt 26. Feb. 2010

Svarīga informācija 1. un 2. grupas invalīdiem

Informācija 1. un 2. grupas invalīdiem, bērniem invalīdiem (jebkuras grupas) un personām, kuras pavada 1. grupas invalīdu vai bērnu invalīdu*.

Lūdzam turpmāk izmantojot Rīgas pilsētas sabiedrisko transportu:

- 1. un 2. grupas invalīdiem, bērniem invalīdiem un personām, kuras pavada 1. grupas invalīdu vai bērnu invalīdu, pie transporta līdzekļa vadītāja saņemt BEZMAKSAS BIĻETI;

- vai 1. un 2. grupas invalīdiem un bērniem invalīdiem, reģistrēt katru braucienu izmantojot personalizēto e-talonu (to iespējams bez maksas izgatavot "Rīgas satiksmes" Klientu apkalpošanas centros, uzrādot invalīda apliecību).

Izmaiņas Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta lietošanas kārtībā saistītas ar to, ka nepieciešams nodrošināt precīzu pasažieru uzskaiti **.

* Ministru Kabineta 04.08.2009. noteikumi Nr. 872 „Noteikumi par pasažieru kategorijām, kuras ir tiesīgas izmantot braukšanas maksas atvieglojumus maršrutu tīkla maršrutos”.

** Ministru kabineta 26.10.2009. noteikumi Nr. 1226 „Sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanā radušos zaudējumu un izdevumu kompensēšanas un sabiedriskā transporta pakalpojuma tarifa noteikšanas kārtība”.

20361862
Citi saziņas veidi