Atpakaļ uz sarakstu Printēt 9. Oct. 2008

Uzmanību Rīgas iedzīvotājiem, kuri izmanto atlaides sabiedriskajā transportā kā politiski represētās personas, daudzbērnu un dižģimeņu vecāki, kā arī sociālo māju iemītnieki!

Pieteikuma anketas e-talona iegūšanai ar korektu informāciju atkārtoti tiks nosūtītas pa pastu nākamās nedēļas laikā!

Pieteikuma anketas personalizēta e-talona saņemšanai Rīgas iedzīvotāji, kas izmanto sabiedrisko transportu ar atlaidēm kā politiski represētās personas, daudzbērnu un dižģimeņu vecāki, kā arī sociālo māju iemītnieki, atkārtoti saņems nākamās nedēļas laikā. Uzsākot anketu izsūtīšanu e-talona saņemšanai, tika konstatēts, ka 3170 anketās no aptuveni 150 000 ir kļūdaina informācija, kas ieviesusies pārsūtot informācijas datu bāzes anketu sagatavotājiem.


Iedzīvotājiem, kuri veikuši attiecīgās korekcijas anketās un tās jau nosūtījuši "Rīgas satiksmei", otrreiz anketa vairs nav jāaizpilda. "Rīgas satiksme" būs saņēmusi Jūsu sūtīto anketu ar pareizu informāciju un līdz 2009. gada 1. martam nosūtīs Jums personalizēto e-talonu.

Savukārt iedzīvotāji, kuri anketas vēl nav nosūtījuši atpakaļ, tiek lūgti saglabāt apmaksātās atbildes aploksni, kurā ievietot otrreiz saņemto anketu un to nosūtīt"Rīgas satiksmei".

Lūdzam uzmanīgi pārbaudīt informāciju, kas atrodama anketā, un nepieciešamības gadījumā to izlabot. Tāpat iedzīvotāji tiek aicināti rūpīgi pielīmēt fotogrāfiju anketai.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

20361862
Citi saziņas veidi