Atpakaļ uz sarakstu Printēt 14. Sep. 2010

Uzstādīti pirmie biļešu automāti sabiedriskā transporta pieturvietās

Vasaras beigās uzstādīti un darbu sākuši trīs jauni biļešu tirdzniecības automāti Rūsiņa ielā (Abrenes ielas autobusu galapunkts), Merķeļa ielā 3 un Brīvības ielā pie Katedrāles. Līdz ar to Rīgā jau ir uzstādīti un kopumā darbojas 24 biļešu tirdzniecības automāti, bet līdz šī gada beigām sabiedriskā transporta pieturvietās plānots uzstādīt vēl 10 biļešu pārdošanas automātus.

Atgādinām, ka e-talonus var iegādāties ne tikai biļešu automātos, bet arī "Rīgas satiksmes" biļešu pārdošanas vietās, kā arī "Latvijas Pasta" nodaļās, "Narvesen", "Plus Punkts", "Preses apvienība" un citās biļešu tirdzniecības vietās.

Tāpat personalizēto e-talonu lietotāji biļetes var iegādāties e-talona interneta veikalā. Lai to izdarītu, uz e-pastu: etalons@rigassatiksme.lv jānosūta pieteikums, kurā jānorāda e-talona lietotāja vārds, uzvārds, e-talona numurs un e-pasts. Vienas darba dienas laikā uz pieteikumā norādīto e-pastu tiks nosūtīta piekļuves parole interneta veikalam. Saņemtā piekļuves parole un e-pasts būs jāievada adresē: http://etalons.rigassatiksme.lv/lv/sakums/.

Plašāku informāciju par e-talonu un tā iegādi var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.

 

20361862
Citi saziņas veidi