Atpakaļ uz sarakstu Printēt 15. Sep. 2022

Austrumu maģistrāles izbūves darbu dēļ no 15. septembra būs izmaiņas 20. autobusa un 363. ekspresautobua maršrutā

„Rīgas satiksme” informē, ka Austrumu maģistrāles 2. kārtas izbūves darbu dēļ no trešdienas, 15. septembra būs izmaiņas 20. autobusa un 363. ekspresautobusa maršrutā. Minēto maršrutu autobusi virzienā uz Pļavnieku kapiem un Mežciemu kursēs pa pamata maršrutu kā tas bija pirms izbūves darbu sākuma.

20. maršruta autobusi virzienā “Pētersalas ielas - Pļavnieku kapi” kursēs pa Vietalvas ielu, Vestienas ielu, Pildas ielu un tālāk pa maršrutu. Autobuss apstāsies pieturvietā “RP SIA “Rīgas satiksme”” un “7. autobusu parks”.

363. paaugstināta servisa autobusi virzienā “Šampēteris – Mežciems” kursēs pa Vietalvas ielu, Vestienas ielu, Pildas ielu un tālāk pa maršrutu. Vestienas ielā pasažieri tiks apkalpoti pieturvietā “RP SIA “Rīgas satiksme”” un “7. autobusu parks”.

20.jpg

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

20361862
Citi saziņas veidi