Atpakaļ uz sarakstu Printēt 29. Jul. 2021

Austrumu maģistrāles izbūves darbu dēļ no 2. augusta būs izmaiņas 58. autobusa maršrutā un kustības sarakstos

„Rīgas satiksme” informē, ka Austrumu maģistrāles posma ‘Ieriķu iela - Vietalvas iela’ 1. kārtas izbūves darbu dēļ no pirmdienas, 2. augusta, būs izmaiņas 58. autobusa maršrutā un kustības sarakstos. Uz laiku maršrutā slēgs pieturvietu „Stārķu iela”, „G. Zemgala gatve”, „Vaidavas iela”, „Ūnijas iela” un „Ieriķu iela”.

No 2021. gada 2. augusta, satiksmes slēgšanas dēļ Gustava Zemgala gatvē, 58. maršruta autobuss virzienā no Vecmīlgrāvja un Vecāķiem brauks pa maršrutu līdz Gustava Zemgala gatvei, tālāk līdz apgriešanās vietai pie VEF Kultūras pils (galapunkts „Brīvības gatve”) un atpakaļ uz Vecmīlgrāvi un Vecāķiem pa maršrutu. Pie VEF Kultūras pils tiks izveidota pagaidu pieturvieta „Brīvības gatve” (Vecmīlgrāvja virzienā). 

Līdz ar iepriekš minēto, no 2. augustā tiks veiktas izmaiņas arī 58. maršruta autobusa darba dienu un brīvdienu kustības sarakstos.

Atsaucoties uz iepriekš minēto, izmaiņas 58. autobusa maršrutā plānotas līdz šī gada 15. decembrim, taču izbūves darbi var tikt pabeigti priekšlaicīgi vai arī termiņš var tikt pagarināts.

Izmaiņas 58. autobusa kustības sarakstos darba dienās un brīvdienās

karte 58.png

Saziņai ar „Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī e-pastu info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālā tīkla platformās vai mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošajā sadaļā „Sazinies ar mums”.

20361862
Citi saziņas veidi