Atpakaļ uz sarakstu Printēt 23. Nov. 2021

Austrumu maģistrāles izbūves darbu dēļ no 27. novembra būs izmaiņas 13. un 20. autobusa maršrutā un kustības sarakstos

„Rīgas satiksme” informē, ka Austrumu maģistrāles posma ‘Ieriķu iela - Vietalvas iela’ 2. kārtas izbūves darbu dēļ no sestdienas, 27. novembra, būs izmaiņas 13. un 20. autobusa maršrutā un kustības sarakstos. Minēto autobusu maršrutos uz laiku slēgs atsevišķas pieturvietas. Apvedceļā 13. un 20. maršruta autobusi apstāsies  jaunās, uz pagaidu laiku ieviestās, pieturvietās. 

No 2021. gada 27. novembra, satiksmes organizācijas izmaiņu dēļ, 13. maršruta autobuss virzienā no Babītes stacijas uz Preču 2 brauks pa maršrutu līdz Nīcgales ielai. Pēc tam pa Nīcgales ielu autobuss kursēs līdz Pildas ielai un tālāk pa maršrutu. Savukārt virzienā no Preču 2 uz Babītes staciju autobuss pa maršrutu kursēs līdz Pildas ielai, tad pa Nīcgales ielu un tālāk turpinās braukt pa maršrutu. 13. autobusa maršrutā uz laiku slēgs sekojošas pieturvietas: „Stopiņu iela” (abos virzienos), „Vietalvas iela” (abos virzienos), „RP SIA "Rīgas satiksme"” (virzienā uz Preču 2), 7. autobusu parks” (virzienā uz Preču 2), „Piedrujas iela” (abos virzienos). Pagaidu pieturvieta abos braukšanas virzienos “Piedrujas iela” tiks izveidota Nīcgales ielā pie krustojuma ar Pildas ielu. Tāpat – apvedceļā 13. maršruta autobuss abos braukšanas virzienos apstāsies pieturvietā „Vietalvas iela”.

13. maršruta autobusa kustības saraksts darba dienām un brīvdienām.

130.PNG

20. maršruta autobuss virzienā no Pētersalas ielas uz Pļavnieku kapiem brauks pa maršrutu līdz Vietalvas ielai, tad tālāk pa Piedrujas ielu, Pildas ielu un tālāk pa maršrutu. Savukārt virzienā no Pļavnieku kapiem uz Pētersalas ielu autobuss kursēs pa maršrutu līdz Sesku ielai, tad tālāk pa Nīcgales ielu, Augusta Deglava ielu, Valmieras ielu, Rūjienas ielu, Pērnavas ielu, Matīsa ielu un turpinās braukt pa maršrutu. 20. autobusa maršrutā uz laiku slēgs sekojošas pieturvietas: „RP SIA "Rīgas satiksme"” (virzienā uz Pļavnieku kapiem), 7. autobusu parks” (virzienā uz Pļavnieku kapiem), „Sergeja Žoltoka pamatskola” (virzienā uz Pētersalas ielu), „Matīsa kapi” (virzienā uz Pētersalas ielu). Piedrujas ielā braucot virzienā uz Pļavnieku kapiem, tiks izveidota pagaidu pieturvieta „RP SIA "Rīgas satiksme"”. Tāpat, braucot uz Pētersalas ielu, apvedceļā 20. maršruta autobuss apstāsies pieturvietā „Vietalvas iela”, „Nīcgales iela” un „Daugavas stadions”. 

20. maršruta autobusa kustības sarkasts darba dienām un brīvdienām.

200.PNG

363. ekspresbuss galapunkta Mežciems virzienā brauks pa maršrutu līdz Vietalvas ielai, tālāk pa Vietalvas ielu, Piedrujas ielu, Pildas ielu un turpinās braukt pa maršrutu. Virzienā uz Šampēteri ekspresbuss brauks pa maršrutu līdz Sesku ielai, tālāk pa Sesku ielu, Nīcgales ielu, Augusta Deglava ielu, Valmieras ielu un tālāk pa maršrutu.

Saziņai ar „Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī e-pastu info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālā tīkla platformās vai mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošajā sadaļā „Sazinies ar mums”.

20361862
Citi saziņas veidi