Atpakaļ uz sarakstu Printēt 19. Mai. 2021

Austrumu maģistrāles posma izbūves darbu dēļ no 22. maija būs izmaiņas 13., 16., 17. trolejbusa un 48. autobusa maršrutā

„Rīgas satiksme” informē, ka Austrumu maģistrāles posma ‘Ieriķu iela - Vietalvas iela’ 1. kārtas izbūves darbu dēļ no sestdienas, 22. maija, būs izmaiņas 13., 16., 17. trolejbusa un 48. autobusa maršrutā. Uz laiku slēgs pieturvietu „Stārķu iela”.

No 2021. gada 22. maija, satiksmes organizācijas izmaiņu Gustava Zemgala gatvē dēļ, 13., 16., 17. maršruta trolejbusi un 48. maršruta autobusi kursēs divos virzienos pa Vaidavas ielu. Norādītie maršruti galapunkta „Ieriķu iela”, „Pļavnieki”,  „Purvciems” un „Pļavnieku kapi” virzienā kursēs pa maršrutu līdz Kastrānes ielai, tālāk pa Kastrānes ielu, Vaidavas ielu, Dzelzavas ielu un tālāk turpinās braukt pa maršrutu.

Attēls_.png

Līdz ar iepriekš minēto, būs slēgta sabiedriskā transporta pieturvieta „Stārķu iela” (Gustava Zemgala gatvē). Savukārt pieturvieta „Ūnijas iela” (Kastrānes ielā) tiks pārcelta uz Vaidavas ielu (pēc krustojuma ar Ieriķu ielu).

Informējam, ka kustības sarakstos norādītajiem maršrutiem atiešanas laiki no galapunktiem nemainīsies, taču būs nelielas izmaiņas atiešanas laikos no atsevišķām pieturvietām.

Saziņai ar „Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī e-pastu info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālā tīkla platformās vai mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošajā sadaļā „Sazinies ar mums”.

20361862
Citi saziņas veidi