Atpakaļ uz sarakstu Printēt 21. Mar. 2023

Bez izmaiņām pieturvietu izkārtojumā un kustības sarakstā 12. un 34. maršruta autobusi kursēs pa nedaudz mainītu maršrutu

No 22. marta uz laiku tiks slēgta Puškina iela posmā no Ģenerāļa Radziņa krastmalas līdz Maskavas ielai. Līdz ar to 12. un 34. maršruta autobusiem, kuri kursē uz galapunktu “Abrenes iela” un “Centrāltirgus”, nedaudz tiks mainīts maršruts, kustību novirzot pa apvedceļu. Izmaiņas attiecas tikai uz iepriekš  minēto autobusu kursēšanu un pasažieru apkalpošana notiks kā līdz šim - pieturvietas netiks izlaistas vai pārceltas.

Apvedceļi:

12. autobuss virzienā uz Abrenes ielu kursē pa maršrutu līdz Krasta ielai, tālāk pa Krasta ielu, uzbrauktuvi uz Salu tiltu Lāčplēša ielas virzienā, Lāčplēša ielu, Gogoļa ielu un tālāk pa maršrutu.

34. autobuss virzienā uz Centrāltirgu kursē pa maršrutu līdz Krasta ielai, tālāk pa Krasta ielu, uzbrauktuvi uz Salu tiltu Lāčplēša ielas virzienā, Lāčplēša ielu, Gogoļa ielu, Turgeņeva ielu, Prāgas ielu un tālāk pa maršrutu.

21.03.2023.PNG

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “Twitter”, “Facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi