Atpakaļ uz sarakstu Printēt 19. Aug. 2021

Būvdarbu dēļ Berģu ielā no 23. augusta būs izmaiņas 1. autobusa maršrutā

„Rīgas satiksme” informē, ka, turpinoties ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves darbiem Berģos, no 23. augusta 1. maršruta autobuss kursēs posmā „Abrenes iela–Upesciema iela”, savukārt posmā „Upesciema iela–Berģuciems” kursēs 1A. maršruta autobuss.

1. maršruta autobuss no galapunkta „Abrenes iela” brauks pa ierasto maršrutu līdz pagaidu pieturvietai „Upesciema iela” un atpakaļ pa maršrutu uz Abrenes ielu pēc pagaidu kustības saraksta.

Posmā „Upesciema iela-Berģuciems” kursēs 1A. maršruta autobuss. Galapunkta „Berģuciems” virzienā 1A. maršruta autobuss brauks no pagaidu pieturvietas „Upesciema iela” pa Upesciema ielu, Madaru ielu, Lejasciema ielu, Mākoņu ielu, Berģu ielu un tālāk pa maršrutu līdz Berģuciemam. No Berģuciema 1A. maršruta autobuss brauks pa maršrutu līdz Berģu ielai, tālāk pa Berģu ielu, Mākoņu ielu, Lejasciema ielu, Madaru ielu, Upesciema ielu līdz pagaidu pieturvietai „Upesciema iela”.

1 autobuss.png

1.autobusa maršruta („Abrenes iela–Upesciema iela”) kustības saraksts darba dienās un brīvdienās

1A.autobusa maršruta („Upesciema iela-Berģuciems”) kustības saraksts darba dienā un brīvdienās.

Pasažieriem, kuri reģistrējuši biļeti noteiktam braucienu skaitam vai biļeti iegādājušies pie transportlīdzekļa vadītāja, tajā skaitā biļeti, kas paredzēta suņa pārvadāšanai – veicot pārsēšanos no 1. maršruta autobusa uz 1A. maršruta autobusu (vai otrādi), atkārtota e-talona reģistrācija vai biļetes iegāde nav jāveic (reģistrētā/ iegādātā biļete ir derīga 100 minūtes, braucot tajā pašā virzienā).

Pasažieriem, kuri izmanto laika biļetes (1 stundas, 24 stundu, 3 dienu, 5 dienu biļete), Rīgas pašvaldības piešķirtos braukšanas atvieglojumus 100% apmērā, kā arī mēneša biļeti 1. maršruta autobusam – veicot pārsēšanos no 1. maršruta autobusa uz 1A. maršruta autobusu (vai otrādi), ir jāveic atkārtota e-talona reģistrācija.

Pasažieriem, kuri neizmanto e-talonu, bet pie vadītāja ir tiesīgi saņemt nulles biļeti (personas, kurām noteikta I vai II invaliditātes grupa, personas līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti un persona, kas pavada personu, kurai noteikta I invaliditātes grupa vai personu līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti) – veicot pārsēšanos no 1. maršruta autobusa uz 1A. maršruta autobusu (vai otrādi), katru reizi pie vadītāja ir jāsaņem nulles biļete.

1. maršruta autobusa mēneša biļešu lietotāji – ja mēneša sākumā klients grib uzsākt jaunu biļeti 1. autobusam, bet klients dzīvo posmā, kur kursē 1A. maršruta autobuss – klients droši var veikt brauciena reģistrāciju 1A. maršruta autobusā – e-talons tiek piesaistīts 1. autobusu maršrutam.

Saziņai ar „Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī e-pastu info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālā tīkla platformās vai mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošajā sadaļā „Sazinies ar mums”.

20361862
Citi saziņas veidi