Atpakaļ uz sarakstu Printēt 1. Jun. 2023

Būvdarbu dēļ no 3. jūnija būs izmaiņas 13. trolejbusa maršrutā un pieturas “Daugavas stadions” (A. Deglava ielā) novietojumā

“Rīgas satiksme” informē, ka ielu infrastruktūras pārbūves darbu dēļ Daugavas stadiona un J. Asara ielas, Avotu ielas, Lienes ielas un A. Deglava ielas krustojuma apkārtnē tiks veiktas izmaiņas 13. trolejbusa maršrutā, novirzot to pa apvedceļiem. Tāpat 11., 22.  trolejbusa un 3., 6., 13., 47., 50., 51., 52. autobusa pietura “Daugavas stadions” (A. Deglava ielā) virzienā no centra tiks pārcelta uz pagaidu atrašanās vietu.

Izmainas 03.06..png

13. maršruta trolejbusi virzienā no Centrāltirgus kursēs pa maršrutu līdz Avotu ielai, tālāk pa Avotu ielu, A. Deglava ielu, Tallinas ielu, J. Asara ielu un tālāk pa maršrutu. Apvedceļā trolejbusi apstāsies pieturā “Lienes iela” (A. Deglava ielā), pagaidu pieturā “Daugavas stadions” (A.Deglava ielā pirms krustojuma ar Tallinas ielu).

Virzienā no Ieriķu ielas trolejbusi kursēs pa maršrutu līdz J.Asara ielai, tālāk pa J.Asara ielu, Tallinas ielu, A.Deglava ielu, Avotu ielu un tālāk pa maršrutu. Apvedceļā trolejbusi apstājas pieturā “Lienes iela” (A.Deglava ielā).

11. un 22. trolejbusa, kā arī 3., 6., 13., 47., 50., 51., 52. autobusa pietura “Daugavas stadions” (A. Deglava ielā) virzienā no centra tiks slēgta un pārcelta uz pagaidu atrašanās vietu:

  • 11., 22. trolejbusa un 13., 50. autobusa maršruta (16.trolejbusa maršrutā virzienā no 1.trolejbusu parka uz Pļavniekiem) pagaidu pietura atradīsies A.Deglava ielā, pirms krustojuma ar Tallinas ielu;
  • 3., 6., 47. autobusa maršruta pagaidu pietura atradīsies Pērnavas ielā, pirms krustojuma ar A. Deglava ielu;
  • 51., 52. autobusa maršruta pagaidu pietura atradīsies Valmieras ielā, pirms krustojuma ar A. Deglava ielu.

Līdz ar izmaiņām būvdarbu etapos tiks atjaunota kustība pa A.Deglava ielu posmā no Lienes ielas līdz Pērnavas ielai, attiecīgi 11., 22. trolejbusa un 13., 50. autobusa maršruti šajā posmā atsāks kursēt pamatmaršrutā.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt tīmekļa vietnē www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “Twitter”, “Facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi