Atpakaļ uz sarakstu Printēt 30. Mar. 2022

Būvdarbu dēļ uz laiku 1. un 11. tramvaja maršrutā tiks pārcelta pieturvieta “Dzirnavu iela”

Plānoto biroju un dzīvojamās ēkas jaunbūves būvdarbu Krišjāņa Barona ielā 30A dēļ no 31. marta tiks veiktas izmaiņas satiksmes organizācijā. Tiks pārcelta 1. un 11. tramvaja maršruta pieturvieta “Dzirnavu iela”.

1.un 11. tramvaja pieturvieta “Dzirnavu iela” attiecīgi galapunkta “Jugla” un “Mežaparks” virzienā tiks pārcelta. Pagaidu pieturvieta atradīsies aptuveni 60 metrus uz priekšu tramvaja kursēšanas virzienā, un tiks nodrošināta pieturvietas zona uz ietves aptuveni 45 metru garumā.

Šādas izmaiņas plānotas ilgstoši – līdz pat šī gada nogalei. Tāpat būvdarbu veicēji izvietos attiecīgo informāciju par pagaidu pieturvietu izveidi, kā arī informāciju par pieturvietas slēgšanu slēgtajā pieturvietā un norādi par tuvākās pieturvietas atrašanās vietu.

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

20361862
Citi saziņas veidi