Atpakaļ uz sarakstu Printēt 30. Apr. 2021

Darbu atsāks maksas autostāvvieta Vecāķos

„Rīgas satiksme” atgādina, ka no 1. maija līdz 30. septembrim darbojas Rīgas pašvaldības maksas autostāvvieta Vecāķos

Rīgas pašvaldības maksas autostāvvieta Vecāķos (V zona) strādās no plkst. 8:00 līdz plkst. 20:00.

V zonas teritorijā, kuras robeža noteikta pa Pludmales ielu, no Mazsalacas ielas līdz Kāpu prospektam, pa Kāpu prospektu, no Pludmales ielas līdz Šalkones ielai, pa Šalkones ielu, no Kāpu prospekta līdz Garciema ielai, pa Garciema ielu, no Šalkones ielas līdz Paceplīša ielai, pa Paceplīša ielu, no Garciema ielas līdz Mazsalacas ielai, pa Mazsalacas ielu, no Paceplīša ielas līdz Pludmales ielai, un kurā ietilpst arī Pludmales iela no Mazsalacas ielas līdz Mangaļu prospektam un Mangaļu prospekts no Pludmales ielas līdz dzelzceļam, par maksas autostāvvietas lietošanas dienu būs jāmaksā 2,00 EUR. Minimālā maksa par maksas autostāvvietas lietošanu V zonas teritorijā ir 2,00 EUR.

Svētku dienās, tai skaitā 1. maijā, un tradicionālo Rīgas pilsētas svētku laiku (augusta sestdiena, svētdiena) minēto maksas autostāvvietu Vecāķos var izmantot bez maksas.

Rīgas pilsētas pašvaldības maksas autostāvvietu mērķis – optimizēt satiksmes organizāciju, sakārtot vieglo transportlīdzekļu plūsmu un organizēt to novietošanu, lai visi rīdzinieki un Rīgas viesi varētu piebraukt tuvāk interesējošiem objektiem un novietot savas automašīnas speciāli tam paredzētajās vietās.

Saziņai ar „Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī e-pastu info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālā tīkla platformās vai mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošajā sadaļā „Sazinies ar mums”.

20361862
Citi saziņas veidi