Atpakaļ uz sarakstu Printēt 30. Sep. 2022

Darbu uzsāks maksas autostāvvietas Kalpaka bulvārī posmā no Reimersa ielas līdz K.Valdemāra ielai un Mūkusalas ielā teritorijā starp Akmens tiltu un Dzelzceļa tiltu

Maksas autostāvvietu ierīkošanas mērķis ir samazināt automašīnu skaitu pilsētas centrā, aicinot iedzīvotājus pārvērtēt savus braukšanas paradumus un izmantot alternatīvus pārvietošanās līdzekļus. Līdz ar maksas autostāvvietu ierīkošanu pilsētas centrs tiek atbrīvots no ilgstoši novietotām automašīnām, ļaujot automašīnu novietot pēc iespējas īsāku laika posmu, atbrīvojot vietu citiem apstāties gribētājiem.

Kalpaka bulvāra apkaimē ierīkotas A tarifu zonas autostāvvietas, savukārt Mūkusalas ielā – D tarifu zona.

Maksas autostāvvietas savu darbu sāks 4. oktobrī. Lai informētu autovadītājus, ka turpmāk šajos ielas posmos būs maksas autostāvvietas, tās tika ierīkotas jau 15. septembrī  un šajā laika posmā netika piemēroti pēcapmaksas paziņojumi.   

Patlaban autostāvvietas iespējams apmaksāt izmantojot kādu no mobilajām lietotnēm, vai sūtot īsziņu. Tuvākajā laikā par automašīnas novietošanu varēs norēķināties arī autostāvvietu maksas automātos. Novietojot transportlīdzekli maksas autostāvvietā, apmaksa jāuzsāk 5 minūšu laikā.

“Rīgas satiksme” ir Rīgas pilsētas pašvaldības maksas autostāvvietu pārvaldnieks, kuram Rīgas dome deleģējusi pārvaldes uzdevumu veikt autostāvvietu ierīkošanu, apsaimniekošanu un pārvaldīšanu atbilstoši Rīgas domes 05.02.2013. saistošajiem noteikumiem Nr.206 Rīgas pilsētas pašvaldības maksas autostāvvietu apsaimniekošanas un lietošanas noteikumi.

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

20361862
Citi saziņas veidi