Atpakaļ uz sarakstu Printēt 18. Mar. 2022

Izbūves darbu dēļ būs nelielas izmaiņas 20. autobusa un 363. ekspresbusa maršrutā

Plānoto siltumtrases izbūves darbu dēļ no 21. marta tiks veiktas izmaiņas satiksmes organizācijā Valmieras ielas un Matīsa ielas krustojuma apkārtnē. Tiks pārcelta viena no 20. autobusa maršruta pieturvietām, kā arī 363. ekspresbuss kursēs pa pārplānotu maršrutu.

20. autobusa maršrutā pieturvieta “Valmieras iela” galapunkta “Pļavnieku kapi” virzienā tiks pārcelta. Pagaidu pieturvieta atradīsies aptuveni 120 metrus uz priekšu autobusa kursēšanas virzienā.

363. maršruta ekspresbusi galapunkta “Mežciems” virzienā kursēs pa maršrutu līdz Valmieras ielai. Tālāk pa Valmieras ielu, Narvas ielu, Pērnavas ielu, Vagonu ielu, Matīsa ielu un tālāk turpinās kustību pa maršrutu. Šī maršruta ekspresbusi neapstāties pieturvietā “Valmieras iela”.

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

20361862
Citi saziņas veidi