Atpakaļ uz sarakstu Printēt 7. Dec. 2012

Izgatavots e talons ar Katrīnas Vasiļjevas zīmējumu

Ceturtdien, 6.decembrī Katrīna Vasiļjeva saņēma pirmo e talonu, uz kura attēloti viņas zīmētie Rīgas satiksmes transporta līdzekļi. Jaunā e talona kopējā tirāža ir 4 miljoni, un no piektdienas, 7.decembra tas pakāpeniski būs pieejams mazumtirdzniecības vietās. Jaunā dizaina e talonos varēs ielādēt biļetes noteiktam braucienu skaitam, laika biļetes un grupas biļetes. E talonā ielādēto biļešu derīguma termiņš ir 12 mēneši no pirmās reģistrācijas.

KatrinaVasiljeva-etalons.jpg

Foto - Ilmārs Znotiņš

Kā jau iepriekš ziņots, "Rīgas satiksme" sadarbībā ar labdarības kampaņu "Taureņa Efekts" 2012.gada 24.maijā rīkoja pieredzes dienu Rīgas pilsētas bērnu nama bērniem 5. tramvaju depo, Brīvības ielā 191. Pieredzes diena sākās ar ekskursiju pa plašo depo teritoriju. Pēc tās mākslinieka Jaņa Anmaņa vadībā bērni depo redzēto attēloja zīmējumos, kuri bija apskatāmi "Rīgas satiksmes" interneta mājas lapā un par kuriem varēja nobalsot ikviens lapas apmeklētājs.

Katrīnas zīmējums ieguva pārliecinošu balsu vairākumu – 993 balsis. Kopumā balsošanā piedalījās 2476 "Rīgas satiksmes" interneta mājas lapas apmeklētāji, un tā norisinājās veselu mēnesi – no 28.maija līdz 1.jūlijam.

Tradīciju reizi gadā uz e talona izvietot bērnu zīmējumus "Rīgas satiksme" iedibināja 2010.gadā, kad par labāko zīmējumu interneta mājas lapas apmeklētāji atzina Vinetas Siliņas zīmēto zemās grīdas tramvaju. Savukārt 2011.gadā par labāko tika atzīts Kristofera Krūmiņa zīmētais tramvajs.

Plašāku informāciju par "Rīgas satiksmes" piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos "twitter", "facebook", "draugiem.lv" vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.

 

20361862
Citi saziņas veidi