Atpakaļ uz sarakstu Printēt 5. Feb. 2021

Izsludināts konkurss uz divu “Rīgas satiksmes" valdes locekļu amatiem

Šodien, 5. februārī izsludināts konkurss uz diviem “Rīgas satiksmes” valdes locekļu amatiem - finanšu un IT vadības jomā, kā arī transporta pārvaldības un sabiedriskā transporta jomā.  Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 26. februāris.

Plašāka informācija par “Rīgas satiksmes” valdes locekļu amata kandidātam izvirzītajām prasībām pieejama: https://www.rigassatiksme.lv/lv/par-mums/darba-un-prakses-iespejas-vakances/valdes-loceklis-e/

“Rīgas satiksme” valdes locekļu kandidātus atlasīs speciāli izveidota nominēšanas komisija, kurā darbojas Ainārs Ozols – RP SIA “Rīgas satiksme” padomes priekšsēdētājs, Normunds Narvaišs – RP SIA “Rīgas satiksme” padomes priekšsēdētāja vietnieks, Ivo Ošenieks – Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas prezidents, Sanita Bajāre – Latvijas Finanšu nozares asociācijas valdes priekšsēdētāja, Inga Bratena – Augstākā līmeņa vadītāju atlases uzņēmuma “Better Boards” vadītāja, Ilze Spūle-Statkus – Rīgas pilsētas izpilddirektora padomniece, neatkarīgā eksperte bez balsstiesībām.

Atklāta konkursa rezultātā izraudzītajiem “Rīgas satiksmes” valdes locekļiem būs jāturpina darbs komandā ar jau esošajiem kolēģiem - Džinetu Innusu, Ingu Krūkli un Jāni Golubevu.

Lai nodrošinātu stabilu, pilnvērtīgu un efektīvu “Rīgas satiksmes” valdes darbību piecu valdes locekļu sastāvā, 2020. gada sākumā uzņēmuma padome piesaistīja divus pagaidu locekļus. No kuriem viens darbu uzsāka 23. martā, bet otrs “Rīgas satiksmē” sāka strādāt 1. aprīlī.

Saziņai ar “Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī sūtiet e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālā tīkla platformās vai izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu “Sazinies ar mums”.

20361862
Citi saziņas veidi