Atpakaļ uz sarakstu Printēt 3. Feb. 2020

Jauns atlaižu piedāvājums “Rīdzinieka kartes” lietotājiem

“Rīdzinieka kartes” īpašniekiem tagad ar atlaidi iespējams norēķināties arī par izglītības un valodu centra “MIRTE” piedāvātajiem pakalpojumiem.

Izmantojot “Rīdzinieka karti”, tiek piedāvāta iespēja saņemt 20% atlaidi intensīvajiem valodu kursiem, 10% atlaidi regulārajiem un ekspress valodu kursiem, kā arī 5% atlaidi pārējiem izglītības un valodu centra “MIRTE”pakalpojumiem.

“Rīdzinieka kartes” lietotājiem tiek piedāvāts plašs atlaižu klāsts, ko iespējams apskatīt mājaslapā www.ridziniekakarte.lv. Informējam, ka jebkuram uzņēmumam ir iespēja kļūt par sadarbības partneri un piedāvāt atlaidi sava uzņēmuma pakalpojumiem “Rīdzinieka kartes” lietotājiem, nosūtot savu pieteikumu “Rīdzinieka kartes” mājaslapas sadaļā “Partneriem”.

Lai saņemtu “Rīdzinieka karti”, personai jābūt deklarētai Rīgā vai arī tai ir jābūt īpašumam pilsētā. Pieteikšanos var veikt elektroniski mājaslapā www.rigassatiksme.lv sadaļā “E-pakalpojumi”, tāpat karti var noformēt arī jebkurā no “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter” un „facebook”.

20361862
Citi saziņas veidi