Atpakaļ uz sarakstu Printēt 14. Nov. 2022

Ķekavas apvedceļa būvniecības darbu dēļ no 15.novembra būs izmaiņas 23. un 26. autobusa maršrutā

No 15. novembra posmā no Rīgas robežas līdz Baložu pagriezienam tiks slēgta A7 šosejas pamata brauktuve, tādēļ 23. un 26. maršruta autobusi kursēs pa vietējās nozīmes jaunizbūvētajām brauktuvēm un nedaudz mainīsies arī vairāku pieturvietu novietojums.

23. maršruta autobuss:

  • virzienā uz Baložiem pēc autoceļa V1 izbrauks uz vietējās nozīmes brauktuves, kur apstāsies pieturvietā “Rāmava” un tālāk turpinās kustību pa vietējās nozīmes brauktuvi līdz pieturvietai “Pagrieziens uz Baložiem”.
  • virzienā uz Abrenes ielu pieturvieta “Pagrieziens uz Baložiem” atradīsies Baložu ielā pirms Baložu rotācijas apļa (šobrīd pēc rotācijas apļa), tālāk brauks pa vietējās nozīmes brauktuvi, apstāsies pieturvietā “Rāmava”, kas tiks pārcelta ~170m pirms tās šī brīža atrašanās vietas.

1.jpg

26. maršruta autobuss:

  • virzienā uz Katlakalnu posmā pēc pieturvietas “Neilandi” kursēs pa vietējās nozīmes brauktuvi, pieturvieta “Krustkalni” joprojām būs slēgta (kopš oktobra beigām), tālāk autobusi turpinās kustību pa vietējās nozīmes brauktuvi, kur būs izvietota pieturvieta “Rāmava” (līdz šim bija izvietota uz pamatbrauktuves), pieturvietā “Pagrieziens uz Baložiem”, kas tiek pārcelta pirms Baložu rotācijas apļa (šobrīd atrodas Ķekavas ielā pēc rotācijas apļa), pieturvietā “Titurga”, kas tiks pārcelta apmēram 100m pirms tās šī brīža atrašanās vietas.
  • virzienā uz Abrenes ielu pieturvieta “Bauskas šoseja” tiks pārcelta ~100m uz priekšu, tālāk autobusi brauks pa vietējās nozīmes brauktuvi apstāsies pieturvietā “Pagrieziens uz Baložiem” un pieturvietā “Krustkalni”, kas būs pārcelta ~170m uz priekšu.

A26 izmaiņs pieturvietu novietojumā uz A7 - ar esošam p.v.jpg

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

20361862
Citi saziņas veidi