Atpakaļ uz sarakstu Printēt 17. Jun. 2022

Klientu ērtībām sestdien, 18. jūnijā, būs atvērti trīs “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centri

“Rīgas satiksme” uzsākusi braukšanas maksas atvieglojumu piešķiršanu Ukrainas civiliedzīvotājiem, kuriem ir tiesības saņemt 100% atlaidi braukšanai Rīgas sabiedriskajā transportā. Lai klientu apkalpošanas centros klientu plūsmas pēc iespējas mazinātu un atlaides piešķiršana notiktu pēc iespējas ātrāk, sestdien, 18. jūnijā būs atvērti trīs “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centri – Brīvības iela 49/53, Prāgas ielā 1, Spīķeru ielā 1. Klientu centru darbalaiks no plkst. 9.00 līdz plkst.16.00.

Dodoties uz “Rīgas satiksmes” klientu centru noformēt atlaidi, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments un apliecinājums par personas koda piešķiršanu. Braukšanas maksas atlaide tiks piesaistīta personalizētajam e-talonam, tāpēc, noformējot atlaidi, līdzi jāņem iepriekš izsniegtais e-talons (personalizētais e-talons, Rīdzinieka karte). Tiem klientiem, kuriem līdz šim nav noformēts e-talons, to varēs noformēt uzreiz vizītes laikā.

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

20361862
Citi saziņas veidi